Spring wishlist

17:12

S příchodem jara mám zase jednou plno nápadů, co všechno bych si mohla pořídit a vypadalo by v létě naprosto suprově. Tím, že za pár dnů mířím na pořádnou dovolenou do tepla, mi přijde, že léto je taky už za rohem. Dala jsem dohromady malý inspirační wishlist, který nakonec až tolik jarní není. :)

I teď v dubnu myslím na to, jak moc bych chtěla tuhle nejlíp pánskou a oversized mega teplou ikonickou bundu The North Face
Na běhání nové legíny, které optimisticky doufám využiju po celý rok při pilném cvičení.
Gumové Birkenstock jsou o dost levnější než klasické a přijdou mi úplně skvělé, ty musím stihnout pořídit ještě před odletem. Už mi nezbývá než spoléhat na české shopy, velký výběr Birkenstock mají na Spartoo.
Uashmama je stylový výrobce papírových pytlů. Jeden bych brala jako obal květináče a tyto na třídění odpadu.
Zalíbily se mi bílé tenisky, přemýšlím zrovna nad těmito New Balance.
Strašně  se mi teď líbí boho vyšívané šaty, taky doufám, že stihnu pořídit nějaké stylové co nejdříve.
Pokoukávám po jednoduchých černých plavkách. Zatím jsem v obchodech na nic moc nenarazila, snad brzy pořídím.
S cestou do teplých krajů souvisí i sluneční brýle. Chci aby byly velké a tmavé, jelikož jednou zastávkou bude i dost neturistická oblast, kde se běloši vlastně vůbec nevyskytují a chtěla bych poutat co nejmíň pozornosti.
Toms mě zajímají už od loňska, jen pořád měním požadovanou barvu. :) Tyhle nebo raději černé či barevné?

1 comments

  1. Ahojky, tvé články o módě velmi ráda čtu. Jsou mi inspirací. Potřebovala bych si koupit nějaké dámské spodní prádlo. Takové to prádélko jsem objevila na těchto webových stránkách. Ale mám na Vás dotaz, máte někdo z těmito stránkami zkušenost. Děkuji. Čau

    OdpovědětVymazat

Thank you for every single comment you make!<3 Be sure I will get back to you! If you have a question, please use my Ask.fm instead.

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.