Bydlení v Londýně

10:11

Do Londýna jsem se letos nechystala poprvé a tak vím, jak je těžké sehnat cenově přijatelné ubytování alespoň trochu v centru. I letos jsem se nahledala, než jsem narazila na tenhle supr byt na pomezí zóny 1 a 2 za cenu asi 1700 Kč na noc, což vyšlo super levně na celý byt s kuchyní, wifi, balkónem, na zastávce busu, vedle hypermarketu. Zpočátku jsme měli menší problém s wifi, ale hostitel vše rychle vyřešil a my už si jen užívali Londýn, taky Brighton a hlavně Hyde Park festival, kvůli kterému jsme vůbec do Londýna cestovali. Airbnb zase jen ze srdce doporučuju pro hledání ubytování po celém světě, slevu 600 Kč na první booking získáte registrací přes tento odkaz.:) A tady koukněte na fotky bytu a sousedství.


3 comments

 1. Pěkný bydlení..my, když jsme hledali před dvouma rokama ubytování v Londýně, tak bohužel Airbnb byty vycházel dráž než hotely..ale co jsem teď koukal, tak se nabídka dost hodně rozšířila a i ceny jsou lepší =)

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 2. veľmi pekné :) verím, že toto leto už aj my vyskúšame niečo rezervovať cez airbnb.

  OdpovědětVymazat
 3. Máš krásné prsty a nehty, i když je to divný kompliment, nemohla jsem si ho odpustit! :)
  Bydlení vypadá fakt krásně, hned bych do Británie zase jela...

  Krásný večer! ♥

  THE KAWAII PLANET

  OdpovědětVymazat

Thank you for every single comment you make!<3 Be sure I will get back to you! If you have a question, please use my Ask.fm instead.

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.