Minimalist coat

21:04
Awww I have been looking for a Christmas tree in Tesco store and guess what? There were -70% discounts in clothes section (which I have been accidentally going through)! I couldnt just let this beautiful minimalist coat there! And the last one in my size for an amazing price! I went straight out in it:).. And we cut the Christmas tree in a forest in the end, hahaha. I have already decorated it but i dont have much to do it with, need to buy some more pink decoration fast! I decided for pink Christmas tree this year.. And you?:)

Aaach šla jsem do Tesca omrknout vánoční stromečky a hádejte co? V sekci oblečení (kterou jsem náhodně procházela haha) byly zrovna slevy -70%! Tenhle krásný minimalistický kabát jsem tam prostě nemohla nechat! A poslední v mé velikosti za tak úžasnou cenu! Hned jsem v něm vyrazila ven.:) ..A stromeček jsme nakonec sťali v lese, hahaha. Už jsem ho i nazdobila ale nemám moc čím, potřebuju koupit víc růžových ozdob a to rychle! Letos jsem se rozhodla pro růžový stromeček.. A vy?:)I was wearing Volcom tee, H&M skirt, F&F tights, shoes and coat, vintage belt, Zara cardigan, D&G necklace, ring and double ring from eBay, bag from a local store and C&A ear muffs and legwarmers.


Měla jsem na sobě Volcom triko, H&M sukni, F&F punčochy, boty a kabát, vintage pásek, Zara kardigan, D&G náhrdelník, prsten a dvojprsten z eBay, kabela z místního obchodu a C&A klapky na uši a návleky na nohy.And I must add these pics of me pulling my eyebrows out, the pictures really make me laugh.:D And I didnt know it was taken..:D I usually get it done just a little bit by my beautician but today got a feeling it already needs to go out a bit and it is Sunday, appointment in beauty salon would not be possible.;D I am really bad at it and I hate all pain!!!


A musím přidat tyhle fotky, kde si trhám obočí, vážně mě rozesmívají.:D A nevěděla jsem že mě fotí..:D Obvykle si ho nechávám jen trochu upravit u kosmetičky, ale dneska jsem měla pocit, že už to potřebuje cosi pryč.. a je neděle, návštěva kosmetického salonu by asi nešla.;D Tohle mi vážně nejde a nesnáším jakoukoli bolest!!!Take care and look forward to some DIY tips, I have a few ideas right now!;)
Mějte se a těšte se na nějaké DIY tipy, mám teď několik nápadů!;)

28 comments

 1. ten kabát je krásny! :)
  http://fashionfairyblog.blogpot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Kabátek je přenádherný..:)

  OdpovědětVymazat
 3. I can't believe that coast is from Tesco! Its looks so much more expensive, what a great bargain. Thanks for sharing, love Sia x

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné fotky, krásný outfit, moc Ti to sluší :)

  OdpovědětVymazat
 5. děkuju holky!
  Barbora: myslím 575,-, určitě do šesti stovek :)
  Sia: they sell the brand F&F (Florence&Fred] there and it is really a great brand which has its own store in Prague for example..:) u are welcome!

  OdpovědětVymazat
 6. Ten kabát je úžasný, zajedu do Tesca taky na ty slevy :)

  OdpovědětVymazat
 7. Hrozně Ti to sluší, jsi nádherně barevně sladěná! Kabát je super, moc se mi líbí i klapky a návleky na nohy! Dokonalé! :-)

  OdpovědětVymazat
 8. mam moc ráda Tesco! a přijde mi, že právě teď zažívá velkým boom, přitom já tam vždycky ráda nakupovala;)

  sekne ti to!

  OdpovědětVymazat
 9. The last photo is really funny ;) .. love the grey ring xx

  OdpovědětVymazat
 10. tak klapky a návleky jsem ulovila včera i já ve stejném obchodě:) Kabát závidím , úžasný úlovek :) a v těch legínách máš úžasné nohy!

  OdpovědětVymazat
 11. Ahoji:) chtěla bych ti pochválit blog, máš ho opravdu originální a tvé nápady jsou krásné a také bych se chtěla zeptat jaké používáš přípravky na plet nebo jak se o ni staráš a zvláště ted v zimě kdy jsou mrazy :) měj se krásně a pěkné vánoce ...

  OdpovědětVymazat
 12. Cute Coat. I would love to have a pink tree but I don't think Hubby would let me.

  http://amyfashionblog52.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 13. úžasný kabát :)) ja stromček budem robiť zlato-červený..a možno tam nejak doladím modrú :))

  OdpovědětVymazat
 14. Myslím, že budu muset také vyrazit do Tesca pro "stromeček" :)))

  OdpovědětVymazat
 15. Moc ti to na těch fotkách sluší a těším se na DIY:)

  OdpovědětVymazat
 16. loving the earmuffs and the leg warmers!! soo cute! and the rings are wicked!
  i'm loving the blog! I'm a new follower via bloglovin!
  x
  thatgirlfromhk.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 17. ty trhací fotky jsou fakt vtipný :D
  a pěknej prstýnek máš :)

  OdpovědětVymazat
 18. No paradní kabátek!!Moc ti sluší! A ty klapky na uši jsou paradní. Já mám podobné, ale bílé. Náhodou to vypadáš hezky jak si trháš obočí, to kdybys viděla mě! :D

  OdpovědětVymazat
 19. Sassy and funny but same time very stylish outfit. I like it.

  OdpovědětVymazat
 20. ty si skvelá!!! tá obtiahnutá hnedá sukňa má u mňa 100bodov..a musím pochváliť aj prostredie kde je to fotneé! vyzerá to tak rozprávakovo (myslím tie v šedom kabáte, nie tie s autami:P)

  OdpovědětVymazat
 21. ja ted v F and F nakoupila taky! kozenkova bundicka za 300, no nechej ji tam ze :D

  OdpovědětVymazat
 22. kabátek je úžasný.. sluší ti! :)

  OdpovědětVymazat
 23. Perfect outfit, you look stunning! X

  OdpovědětVymazat
 24. I love the way the leg warmers look with the coat! Great mix, well done!

  http://navyhoneyblossom.blogspot.com/

  hugs,
  Andrada

  OdpovědětVymazat

Thank you for every single comment you make!<3 Be sure I will get back to you! If you have a question, please use my Ask.fm instead.

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.