Stockholm haul

16:10

Co si zaslouží zvláštní pozornost z mé návštěvy Stockholmu jsou nákupy. A nebudu si svoje tipy škudlit a rovnou vám prozradím, kde ty nejlepší krámky najdete! Věděla jsem, že švédové si hodně potrpí na ekologii a recyklovat, stejně jako posílat věci do druhé ruky, je tam běžné. Dost jsem se teda těšila na návštěvu místních sekáčů. Už jsem zmínila, že Švédsko je příšerně drahé, to ale neplatí pro second handy. Úplně klidně tady najdete kousky Acne (!!), Cos, &other stories do pětistovky (na naše korunky) a kabát Burberry nebo kabelku YSL klidně do dvojky.

Nejoblíbenějším kouskem je však nesekáčová mikina Acne Studios koupená v Acne Archivu, kde njajdete úplně nové věci s visačkama jen starších kolekcí nebo ze showroomu. Tahle mikča za 80% off tam nemohla zůstat. Acne Archive najdete na Torsgatan 53.


  Nejvíc jsem pak jásala v sekáči Emmaus, Peter Myndes Backe 8, kam jsem zašla hrabat dokonce dvakrát a pomalu obrečela kousky, které jsem tam musela nechat. Nahoře je vcelku obyčejný sekáč, ale v podzemí jsou ty pravé poklady! Top s holými zády, top s potiskem a véčkovým výstřihem oba &other stories jsem pořídila tady za cca 200 Kč/kus. Šedé šaty Cos do 500 Kč a Acne top za 250Kč. Kárované šaty s volánem a prošívaný černo-zlatý top Bik Bok  jsem ulovila v sekáči Myrorna. Těch je po Stockholmu plno, bohužel jsem stihla jen jednu pobočku, kde byla i spousta cool věcí do domácnosti. Cabin bag už mi ale nedovolil dál utrácet..


Aby toho nebylo málo, přikládám jeden top úlovek už z Prahy z výprodejů v Dusni3 - tenhle oversized dlouhý top Helmut Lang s 90% slevou jsem tam nemohla nechat!

0 comments

Thank you for every single comment you make!<3 Be sure I will get back to you! If you have a question, please use my Ask.fm instead.

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.