new in: Plesové šaty na míru

12:58

New in rubrika už se na blogu tak často neobjevuje, ale řekla jsem si, že bych se s vámi mohla podělit o ty nejlepší kousky, nejvýhodnější nákupy nebo tipy na slevy. Plesové šaty si kupuju každý rok nové a ty staré často pošlu dál přes svůj vinted. Klikejte pokud chcete omrknout, co mám zrovna v prodeji.
Zpět ale k plesovým šatům, které vím, že bývají často oříšek pořídit originální a kvalitní. Na pochodování po obchodech mě tolik neužije, takže jsem se letos vůbec nebála vybrat si na internetu a to přímo v ráji čínských prodejců na Aliexpress. I proto, že letošní ples nebyl vůbec jistý, řekla jsem si že to risknu. Šaty na fotkách vypadaly dokonale.


Odkaz přímo na šaty je TADY a fotku z mého foťáku přikládám. Musím říct, že na to, jak se o šatech z Číny, eBay a tak podobně mluví, mám úplně opačnou zkušenost. Produkt vypadá vážně jako na fotografiích, velikost 36 odpovídá a sedí skvěle. Za malý příplatek si můžete nechat šaty ušít přímo na míru, v jakékoli barvě přímo na svoji postavu. Já jsem možnosti nevyužila, přecejen mají vzadu šněrování, tušila jsem, že padnou.:)


A proč je tohle nejlepší tip na nákup? Objevila jsem stránku Tipli.cz, která vyplácí cashback z objednávek partnerských obchodů. Tady to bylo 8% zpět, což je už pěkná úspora. Ale na Tipli najdete třeba taky Asos, Zoot, ale i booking.com nebo třeba Damejidlo.cz! Přes tenhle odkaz máte prvních 100 korun v kapse za nic a jakmile prokoupíte další stovku, můžete si nechat vyplácet. Klidně už po koruně :) Tipli má navíc nejvyšší cashbacky vůbec, to se můžete lehce přesvědčit. Dokonce nabízí okamžité dorovnání pokud někde najdete větší. A zákaznický servis je jedna radost. :) Za mně doporučuju!

0 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.