Shopping tips

18:23

Ještě nemáte vánoční dárky a ani čas je jít nakupovat? Za mně doporučuju e-shopy, vouchery a zážitkové dárky. Ty mně stejně potěší nejvíc. Chtěla jsem teda sepsat pár tipů, co kde na poslední chvíli nakoupit za originální potěšení pod stromeček.

1) Louky květ 


Geniální dárek pro každou dámu, slečnu paní. Co takhle poukaz na donášku květin zdarma po celý rok. Cena na celý rok nebo třeba jen týden je férová a zaručeně udělá radost.


2) Kurz krasopisu


Další originální dárek pro všechny zapálence do diářů a papírenských věcí rozhodně potěší mini kurz krasopísma. Samotnou by mě pekelně lákal, takže tuším, že nejednu podobně naladěnou slečnu by moc potěšil.

Něco pro pány
 
Ještě pořád není pozdě nakupovat na eshopech - spousta těch větších nabízí stále doručení na druhý den. Chtěla jsem zařadit i něco pro pány, tak tady mé doporučení: eshop Alfons.cz s kravatami, motýlkami a kapesníčky do klopy. Ty jsou teď dokonce zdarma k nákupu. A sleva 15% s kódem FB15 mě nalákala a musím doporučit, věci jsou luxusní. 


Zážitky, maličkosti

Cestujte! A letenky hledejte tady nebo tady. Kupte dárkový kredit na Damejidlo nebo na Uloz.to, to jeden určitě využije. A úplné blbinky najdete v obchodě Tiger nebo na Freshlabels v sekci dárky. Buďte kreativní a vyrobte obdarovanému rychle křížovky nebo poukaz na cokoli, po Vánocích už to doladíte. :) Veselé Vánoce!
 

1 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.