Christmas wishlist 16'

18:55

Nemůžu vynechat jediný rok bez vánočního seznamu přání, a tak tady jeden malinký je. Postupně si je celý rok plním sama, ale o Vánocích nemám žádný problém, najít další kousky, které nutně potřebuju. :) Letos by mi pod stromečkem udělaly radost třeba tyhle maličkosti:))
Nový a nějaký "lepší" parfém je na top seznamu mých aktuálních přání. Jo Malone Earl Grey & Cucumber mi učaroval a těžko se smiřuju s cenově dostupnými alternativami, tenhle prostě jednou musím mít.

Alessandro striplac na nehty je klasika; jsem sběrač nových odstínů, i když pak nosím nejvíc ty klasické jako je červená a tělová. Tahle šedorůžová se ale nejvíc přibližuje odstínu, který si myslím, že bych fakt unosila.

Sluneční brýle bych si fakt přála. Kéžby tak byly s mými dioptriemi. Mám sotva jednu do dálky, ale i tak rozdíl poznám a mít je ve slunečních brýlích by byl sen. Ale možná ne v těchto Fendi. Ty bych chtěla jen tak!

V uších můžu nosit bez bolesti jen zlato, momentálně málokdy střídám mini kroužky v bílém zlatě. Nové kruhové náušnice by udělaly radost, jakékoli. www.sperke.cz

Chtěla bych klobouk z Tonaku. Vínový, šedý nebo černý.

Oversized šaty miluju. Chtěla bych nějaké bílé se spoustu obřích volánků. Tyhle na Asosu už jsou ale vyprodané.:( 

Něco z kosmetiky by bodlo. Přála bych si rozjasňovač Benefit, Topshop nebo Iconic, na ty jsem slyšela dobré ohlasy, momentálně žádný nepoužívám. Fixátor make-upu z NYX bych určitě využila a masku na vlasy od Maria Nila bych si moc přála vyzkoušet. Jen vůbec nevím jaký odstín. S Golden Blonde, Vanilla ani Sand si myslím, že bych nešlápla vedle.

Vánoční čelenka nějaká by mě bavila minimálně do konce svátků!:D

Kabelková mánie pokračuje. Alexander Wang je srdcovka a vínová kabelka je teď na seznamu nutností. Tahle se zdá být dokonalá, už sama pokukuju na Vestiaire, haha. Longchamp se mi dřív nijak nelíbily, ale stejně si nakonec do mého wishlistu cestu našla. Chtěla bych černou Le Pliage medium s dlouhýma ušima.

Teď už se jdu věnovat raději nákupem dárků, které nebudou pro mě a doufat, že se mi některá přáníčka nakonec splní. :) Užívejte Vánoční atmosféru!

2 comments

  1. Hope you get some of these items off your wish list.
    http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

    OdpovědětVymazat
  2. To mě nikdy nenapadlo psát si nějaký seznam přání jakože wishlist na vánoce, ale když si to člověk napíše dopředu zase má pak klid, já vše vymýšlím na poslední chvíli skoro každý rok. Jinak poslední vánoce jsem to měla jednoduché nakupovala jsem spousty věcí pro syna který se narodil v lednu něco jsem řešila tady tady a něco jsem nakoupila v obchodech. Takže tím byli vánoce skoro vyřešené ale třeba si letos nějaký ten seznam taky napíšu.

    OdpovědětVymazat

Thank you for every single comment you make!<3 Be sure I will get back to you! If you have a question, please use my Ask.fm instead.

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.