,

Lollapalooza looks

14:15

Probírám se letními fotkami a koukám, že jsem úplně zapomněla na ty z Berlína, kde jsem strávila 4 dny v půlce září. Možná si pamatujete, že to byly snad největší horka za celé léto a v Berlíně tomu nebylo jinak. Festival se vážně vydařil, Treptower park je obrovský a tolik lidí jsem na festivalu asi ještě neviděla. Zdaleka jsem nestihla všechny interprety co jsem chtěla, ale i tak to stálo za to. Pro Vás jsem připravila malý mix fotek s outfity na oba dny. Špíny si nevšímejte, všudepřítomný prach jsem měla i v uších!:)


Pro první den jsem svolila světlý outfit v podobě vintage sukně a lehkého topu doplněný o šifonový přehoz. Můj oblíbený festivalový doplněk je šátek ve vlasech a malá kabelka, kterou přežiju, když mi ji někdo polije pivem.


top - Gate
skirt - vintage
slippers - Nike
poncho - Vinted
scarf - New Yorker
purse - Mango
earrings - Antipearle
necklace - Eppi


Druhý den jsem vybrala kousky ve své nejoblíbenější vínové barvě - sukni i top doplněné o chundelatý přívěsek na ledvince. Ta je mimochodem skvělou alternativou ke kabelce. Hlavně když sebou pak vláčíte ještě tetrapak džus s vodkou nenápadně oblepený lepící páskou. :D Haha, německý festival. Průhledný kardigan je mým dalším oblíbeným festivalovým kouskem.


top, hat - Primark
skirt - H&M
sheer cardi - vintage
bum bag - Asos
shoes - Dr Martens
earrings - Eppi
choker - eBay
 

2 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.