,

Rekanken v Praze

18:27

Minulý týden jsem se nadšeně zúčastnila představení nového modelu populárního batohu Kanken od Fjallraven ve spolupráci s Freshlabels. Kankeny miluju a doma máme 4, které ve dvou bez problému využijeme, takže přemýšlet nad dalším bylo se zdálo úplně normální.:) Rekanken se mi zprvu až tak nelíbil, ale než přišel čas akce, už jsem byla rozhodnutá i který kousek si sebou musím odnést.:))
Rekanken je nejvíc univerzální minimalistický batoh, šetrný k životnímu prostředí, neboť je vyrobený z recyklovaných plastových lahví, zároveň je recyklovatelný a vyrobený s nízkou spotřebou vody, energie i chemikálií. Více se o modelu můžete dovědět třeba tady.
Akce byla v krásném prostoru Café Jedna, kam taky někdy musím zajít na kafe! Tenhle večer jsme ale měli tři free drinky na kankenovou kartičku, tady nějaké fotky a níže new in: Rekanken!


Ano ano, mojí barvou sezóny je vínová, a proto se mnou domů odešel Rekanken v barvě Ox Red, který už je v prodeji třeba tady. Oproti klasickému Kankenu je materiál znatelně jiný, ale určitě ne horší. Na pohled k nerozenání, na dotek má nový kanken jakoby chlup, podobný jemnému svetru. Jde to dost těžko popsat, rozhodně doporučuju zajít někam osahat, pokud nad ním přemýšlíte.:) A k sehnání my měl být i ve velikosti mini!

2 comments

Thank you for every single comment you make!<3 Be sure I will get back to you! If you have a question, please use my Ask.fm instead.

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.