,

My diary 2016

17:35

O svém letošním diáři bych bývala napsala už někdy v lednu, jako je zvykem, jenže to bych letos nesměla začít používat šíleně návykový Doller! Doller je revoluční diář, který díky svým funkcím skvěle slouží jako motivace a nástroj vlastního rozvoje. Nezačíná 1.ledna, nýbrž kterýkoli jiný den v roce, kdy se rozhodnete něco změnit a konečně si plnit plány, nezapomínat resty a motivovat se v tom, být lepší. Data si vyplníte sami, což může zabrat malinko času navíc, ale rozhodně se vám to vrátí! Na mě teda funguje výborně, a proto (a taky díky tomu jak je stylový a minimalistický) jsem se rozhodla o něm napsat pár slov a odtajnit pár mých soukromých stránek. :) Koukněte na fotky a spoustu krásných dalších na www.doller.cz nebo instagramu @doller.cz a rozhodně jděte do něj! Začněte kdykoli!

5 comments

 1. Vždycky jsem na diářích ujížděla a nebylo mi líto vyhodit za diář i pár stovek, tento rok mě ale žádný nezaujal a tak si dělám postupně DIY diář z roztomilého deníčku :) musím ale uznat, že tento vypadá vážně skvěle a moc se mi líbí ty motivační "okýnka"!! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Vypadá zajímavě, ale asi bych neměla trpělivost a brzy by skončil v šuplíku. :D

  OdpovědětVymazat
 3. What a great little book.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  OdpovědětVymazat
 4. zajímavý diář :) já už druhým rokem používám diář, který jsem si sama vyrobila, je tak podle mých představ a vyhovuje mi to, jen to zabere docela dost času ho vyrobit

  *Jak dny plynou*

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj, zajímalo by mě jak si řešila kdyz měsíc začínal třeba v sobotu a měl 31 dní tak se pak nevejde na ty stránky určený pro jeden měsíc.. napsala jsi ty zbývající dny do dalšího měsíce nebo jak si to vyřešila?

  OdpovědětVymazat

Thank you for every single comment you make!<3 Be sure I will get back to you! If you have a question, please use my Ask.fm instead.

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.