Dream home

12:40

Dnešní článek bude lehce netradiční, inspirační z oblasti home decoru, který je mojí velkou vášní. Ne, že bych se v blízké době měla stěhovat do svého, ale až to jednou přijde, vím, že budu přesně vědět, co sháním.

Dům
 Tady nejsem stoprocentně rozhodnuta, ale spíše převahuje touha po vlastním domečku než bytě. Už 4 roky bydlím v samém centru Prahy a čekám, že se jej už brzy nabažím a pokoukávat budu po parcelách někde za Prahou. Lákalo by mě postavit vlastní obydlí, a to z přepravních kontejnerů. Líbí se mi představa domek postupně dostavovat a zvětšovat, což je jednou z výhod tohoto typu domu; a taky jeho rychlá stavba a nízká cena. A ano, zdá se mi krásný! Plochou střechu bych využila jako zahradu, terasu, letní odpočinkovou zónu.


Obývací pokoj
 Z designů se mi nejvíce líbí ten skandinávský a proto mám jasno jaká podlaha bude kritérium. Stejně jako v mém nynějším pražském bytě  bílá trámová podlaha.


Obrazy na zdi ve stylu gallery wall jsou další jednoduše zakomponovatelným dekorem. Doplňky jsou to nejmenší, momentálně se mi líbí dost věcí v německém Depotu.

 
Sen v podobně vysokých zdobených kamen nevím, jak bude splnitelný. Ale nejsou nádherné?


Ložnice
Pokoj, kde se spí chci na jednu stranu co nejsvětlejší, ale jako pořádný spáč je pro mě nutností možnost místnost dokonale zatemnit. Více než blackout závěsy bych ráda investovala do zatemňovacích rolet nebo žaluzií. Roleta Velux je zcela zatemňující, cenově dostupná a vytažená vůbec neruší minimalistický design zatímco veškeré světlo jde dovnitř.


Šatna

Místnost jen pro mé oblečení a doplňky by měla zahrnovat i make-up koutek, proto musí být jednou z nejsvětlejších místností domu.


Kuchyně

S kuchyní mám také docela jasno. Bílý design, mramorová deska.

Pracovna 

Pracovnu bych klidně ráda spojila s partnerem. Byla by plná barevných papírů, motivačních obrazů, dva Macbooky a taky kopa hudebních nástrojů.2 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.