Christmas presents love

18:20

Vánoce s mým milým jsou rok od roku lepší a krásnější, až si říkám, že už to není možné. Letos jsem dostala snad vše, co jsem si přála a i něco navíc, něco jsem si pořídila sama a výběr toho nej new in bych vám dnes chtěla ukázat na blogu.


Kanken maxi - přesně jako z wishlistu :) moje sbírka Kankenů se rozrůstá rychlostí blesku a už máme zelený, šedý i černý classic, přála jsem si maxi velikost, která se mi rozhodně bude hodit na cestování, nebo třeba na nákup.


Vysněná kabelka Furla byla pod stromečkem taky! Věděli jste, že tahle bílá se dělá ve třech provedeních? Vždy mají zlaté kování, ale rozdíl mezi bílou do šeda, bílou do bíla a bílou moc nerozumím. Určitě jsem ale dostala tu správnou!


Zásoba knížek vypadá slibně, našla jsem pod stromečkem nostalgického Mikuláše i zajímavé čtení o lidském mozku. Obrázkovou knihu Humans of New York, Travel Bibli a  bestseller Lahodně s Ellou jsem darovala já, ale těším se, že se také začtu. A omalovánky pro dospělé jsou skvělým výmyslem a já k nim mám rovnou i báječné pastelky.


Z Eppi mi přistály náušnice s pravými perlami, co jsem si přála a k Pandora náramku laděném do růžova mám nový přírůstek s kamínky.


Starbucks hrníček donesl zase někdo, kdo šmíroval můj wishlist a Krust cyklistické přilby jsem omrkla sama.


Benefit kartáček na obočí jsem si také přála a musím říct, že je naprosto báječný! Nový parfém alias moje stálice Jimmy Choo udělal také velkou radost a striplac v tělové barvě nosím nejraději!


Uspěl by u vás můj Ježíšek? Vybrali byste si i z mých dárků? A na co se těšíte, že se objeví v dalších příspěvcích?:)

3 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.