New in: Marc Jacobs glasses

00:44

Koupit si nové drahé dioptrické brýle letos vůbec nebylo v plánu. Své staré značky Okula jsem pořídila za 40 korun v antikvariátu a nosila je vlastně jen na kolo nebo koncerty a byla spokojená i s nejlevnějšími skly za tisíc něco. S necelou jednou dioptrií jsem to až tolik neřešila, než jsme se s přítelem ocitli ve Fokus Optik s akcí 1+1 brýle zdarma. On zrovna pokoukával po nových a zvažoval i možnost dvou brýlí, jenže když jsem si z legrace vyzkoušela několik obrouček, bylo rozhodnuto. Prý mi tak ohromně sluší, že je musím koupit. :)) Aby se ty mé cenově dostaly podobně jako jeho dražší, dopřála jsem si aspoň nejkvalitnější skla a fakt pečlivé měření. Obroučky 6000,- a skla další 4000,- a jsme někde na desítce, uff. Ale neberte to - vlastně za polovic! Hlavně pište, co na ně říkáte, protože já si zas tak jistá zatím nejsem.:) 

 

 

7 comments

 1. Kupodivu Ti vážně moc sluší, až mě zarazilo jak moc :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jsou krásné a opravdu ti jdou! Moc ti sluší. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Jsou zajímavé a přijdou mi i hodně v kurzu :-) Já jsem své dioptrické brýle ztratila, takže si musím koupit jiné. Momentálně mám zamluvené DG v Grand Optical, kde na ně mají slevu 35% plus na skla 20% :-))

  OdpovědětVymazat
 4. Palec hore, opravdu to slusi! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Jsou skvělý! Sic designový, takže nepůjdou k úplně všem outfitům, ale za mě jednoznačně palec nahoru!! Krásné, ve stylu retra a sluší ti!

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat

Thank you for every single comment you make!<3 Be sure I will get back to you! If you have a question, please use my Ask.fm instead.

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.