Shopping at Newdress.com

13:00

Nabídky na spolupráci s asijskými eshopy mi chodí často, přijímám však jen ty, které jakž takž vypadají a nabídnou mi nákup zdarma za následné zmínění na blogu. Nad jejich kvalitou dopředu nerozjímám, chci totiž říct, že je to vše naprosto to stejné. Nevěřím, že na sheinside mají lepší věci než na romwe a tam zase horší věci než na frontrowshop. Jsem přesvědčena, že to jde vše z jedné dílny a eshopy si už pak naceňují a propagují jak chtějí. Každopádně nelze čekat, že produkt bude naživo vypadat jako na obrázku. Obrázek je mnohdy stažená fotografie celebrity nebo z mola a to co kupujete je pouhá napodobenina. Eshop www.newdress.com je z těch levnějších, ne-li nejlevnější z nich. Věci jsou fakt za směšné peníze, poštovné taky, takže pokud se pro nákup z Asie rozhodnete a už tušíte, co čekat, nasměruju vás právě sem. Koukněte však nejprve na můj nákup.


Na e-shopu je mi sympatické, že mimo úvodní fotografii mají níže nafocené skutečné zboží. Nebyla jsem tedy nijak překvapena tím, co mi došlo. Koukněte na tyto šaty. Na modelce i panně se spodničkou vypadají celkem k světu, mrkejte však na reálnou fotku na mně. Materiál je umělina a hodně lehoučký. Nejsou však průsvitné a byla bych si je asi nechala, kdyby mi nebyly šíleně dlouhé. I na platformách bych si je přišlapovala. Jsou mi i volnější v pase a nijak dobře nesedí. Objednala jsem si velikost "asian M", tak na to bacha.

 

Druhým nákupem byla bílá sukně tady. První fotky na Blake Lively si ani nevšímejte, avšak tady bohužel musím přiznat, že ve skutečnosti sukně není vůbec tak vypasovaná jako ani na produktových fotografiích. Ještě se rozmyslím, zda to zachrání pásek nebo ji pošlu dál. Minimálně zkusím věci zbavit těch pomuchlanin novou napařovací žehličkou od Philips, kterou jsem pořídila v rámci akce Dny Marianne. Tak o tom třeba příště.


Pokud byste o některou z věcí ode mně měli zájem, pište do komentářů nebo email, dost možná poputují za hubičku novému majiteli a já to dál nebudu moc pokoušet.:) Dejte vědět vaše zkušenosti z asijskými eshopy, ráda se dozvím, jaký na to máte názor vy.

4 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.