New in Fjällräven Kanken

23:30

Když jsem si loni pořizovala první batoh Kanken, článek jsem o nákupu nepsala a vlastně se tu objevil jen ve dvou outfitech tady a tady, přestože jsem jej nosila fakt hodně. A potom si jej fakt hodně půjčoval můj přítel. A opral jej v pračce, což by se nemělo, takže už má své nejlepší dny vážně za sebou. Zdědil jej po mně a já si dnes pořídila nový. Přemýšlela jsem nad barvou putty (světlá šedozelená), zářivě modrou, červenou nebo i růžovou (jenže jeden růžový batoh už mám - brzy ukážu!), určitě jsem nechtěla černou. To mi jej však v nově otevřeném obchodě Fjällräven v Palladiu nesměli ukázat. Jasně jsem mu propadla a teď vám k nákupu a o Kankenu se kterou mám už delší zkušenost, něco řeknu.


Kankeny jsou nejlepší batohy, ever. Vydrží všechno, jsou super stylové, a to stejný design používají už od roku 1978! Vyrábí se ve Švédsku, v několika velikostech včetně kids (nejroztomilejší), ten největší má přitom rozměry kabinového zavazadla do letadla zdarma (už si na něj na cestování brousím zuby), nosí se jako batoh nebo za uši jako taška, logo je reflexní, je lehký a na zádech moc pohodlný.


Jak jsem zmínila, já svůj nový právě pořídila v nově otevřeném obchodě v Palladiu a to do konce týdne s 20% slevou na klasickou velikost! Nejvíc se prý prodávají v Korei, ale na eBay štěstí nezkoušejte. Můžu doporučit eshop www.ilovemykanken.com a nebo oficiální www.fjallraven.com či jeho českou podobu www.fjallraven-shop.cz.


Originální Kanken má vždy perfektně rovné, pevné švy, poutko spojující uši, loga na všech cvočcích, katalog uvnitř a vyjímatelné polstrování zad, které údajně slouží na sezení, když jste v přírodě. Fakt super miloučké! Tak snad už jen dejte vědět, zda se vám líbí nebo jste spíše odpůrci batohů?:)

3 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.