,

New hair - Gloss hair salon + giveaway

20:12

Dlouho jsem v Praze chodila do vyhlášeného salonu Oskar poblíž Pařížské ulice, který je bezesporu špičkový, ale když se jejich-moje :) kadeřnice Jana Fojtášková rozhodla odejít a založit svůj vlastní salon, bez váhání jsem se objednala k ní do nového. V jejím salonu Gloss pracují s barvami Tigi, takže jsem se mohla obávat po přechodu od Welly, ale barvy jsou si dost podobné a vlastně jsem po své poslední návštěvě nejspokojenější, co jsem kdy byla s malinko studenějším odstínem, co jsem si přála. 


Gloss hair salon se nachází na Karlově náměstí, právě otevřel a ještě probíhají poslední úpravy, ale už samozřejmě objednávají a fungují a já moc doporučuji návštěvu. Mají výborné ceny na centrum Prahy a u Jany můžete čekat naprostou profesionalitu v barvení i střizích. 

Gloss hair salon, Vaclavska 14, Praha


Pokud máte zájem salon vyzkoušet s 20% slevou, zvu vás k zapojení se do giveaway o slevovou poukázku na na mytí, střih a styling. Pokud pod tento příspěvek napíšete komentář, dáte like mojí facebookové stránce a facebooku kadeřnického salonu, dva z vás za tyden vyberu a moc ráda poukázku předám v Praze nebo se domluvíme jinak.:) Hodně štěstí!

3 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.