Hallo Berlin a bydlení v Berlíně

04:23

Na ohřátí doma v Praze jsem měla rovný týden a už jsem balila na víkend do Berlína. Kdybych si mohla vybrat, určitě bych si tenhle termín nezvolila, ale tu sobotu jsem si nemohla nechat ujít berlínský koncert mé oblíbené kapely Best Coast. Vzhledem k tomu, že jsme byli na tak krátko, zvolili jsme tentokrát ubytování zase přes Airbnb, ale pouze soukromý pokoj ve sdíleném bytě. Vůbec jsme neprohloupili, pokoj a celý byt byl boží a hostitel skoro nebyl doma. Bydleli jsme ve čtvrti Kreuzberg, i kvůli docházkové vzdálenosti do klubu. Na airbnb určitě mrkněte, pokud neznáte. Registrací přes tenhle link získáváte slevu na první ubytko a mé další zkušenosti s airbnb čtěte tady, tady a tu.:)


Na koncert jsem foťák nebrala, ale další den se mnou nemohl chybět na snídani. Podnik Mokalola můžu v Berlíně rozhodně doporučit, pokud nevíte co by, místní snídaňové menu obsahuje asi od všeho trochu a je tam moc příjemně.

 
Dál jsme si prošli nějaké památky, vozili se double-deckerem, vysedávali v centru a přemýšleli, kdy sem vyrazit příště abychom chytli o trochu lepší počasí.:)

 
pictures taken with Olympus PEN E-PL7

3 comments

 1. Living well (and simply) in a Berlin top-floor flat.
  Love these scenes. Well chosen, modest furnishings.
  Nicely done.

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělý bejvák..my akorát teď sháníme něco ve Warszawě.. =)

  Jinak Berlín, ten člověka nikdy neunudí..mohl bych tam jezdit pořád =). Škoda, že Paříž není taky tak blízko =))

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat

Thank you for every single comment you make!<3 Be sure I will get back to you! If you have a question, please use my Ask.fm instead.

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.