,

New York day 2 Jersey Gardens outlet

04:30

Hned druhý den plni sil se záměrem doplnit šatník o věci, které zůstaly do doma, jsme se vypravili do mega outletu v sousedním státu New Jersey, kam ovšem z centra New Yorku putuje autobus za $13 zpáteční včetně daně, něco přes půl hodiny jedna cesta. Nejdříve jsme však navštívili vyhlášený podnik DTUT na UES na snídani a výborný chai tea, kde to bylo skvělé.


Autobus 111 vyjíždí z nástupiště 222, poblíž Times square, kde to ale opravdu nevypadá jako centrální autobusové nádraží, spíše jako obří garáže. Do outletu jsme dojeli bez zpoždění a hned začli procházet obchody s mega slevami; ceny jsou bez tax, nezapočtená daň tu ale ceny navýší jen minimálně.Nejlepší nákupy čekaly v Century 21 (designové zlevněné kousky) a taky v total clearance Calvin Klein. Nechyběl tam ani všudypřítomný Starbucks a patro s jídlem všeho druhu.Určitě vás bude zajímat, co jsem si z outletu odvezla v nákupních taškách.:) V Century 21 mají mimojiné stojany s kosmetikou e.l.f. po jednom nebo dvěma dolary. Ve Victoria's secret jsem si vybrala několikatery kalhotky a taky krajkovou podprsenku. Boty Nike jsou z Foot Lockeru pro děti (výhoda malých nohou!), sáčko a neoprenová mikina z Calvin Klein a nejlepší úlovek rozhodně kabelka Marc by Marc Jacobs!


Marc by Marc Jacobs Mini Messenger crossbody

2 comments

  1. kolik tam stojí prádlo VS? je to cenově stejné jak u nebo levnější?

    OdpovědětVymazat
  2. super nákup=) na kolik vyšlo sáčko a ty dětský boty?

    OdpovědětVymazat

Thank you for every single comment you make!<3 Be sure I will get back to you! If you have a question, please use my Ask.fm instead.

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.