Bydlení v East Village

16:17

Než jsme se začli poohlížet po ubytování v New Yorku, měli jsme jasno, že dva týdny, které tu strávíme je dlouhá doba a chtěli bychom bydlet na dvou místech. Upper East Side byla jasná volba a pro další týden jsme se rozhodovali mezi čtvrtěmi jako Greenwich Village, East Village, Williamsburg nebo Brooklyn. Zvítězila East Village nejvíc díky bytu, který jsme tu našli za skvělou cenu. Bydlíme zase ve studiu, o něco menším než na UES, na spodní části Manhattanu někde mezi vyhlášeným Katz's Delicatesen a Brooklynským mostem a je to tu vesnička v metropoli. Na mrakodrapy nejde vidět, je to tu domáčtější, levnější, plné klubů a vintage shopů. Udělejte si obrázek z fotek naší ulice a bytu. Byt jsme našli zase na airbnb, kde najdete spoustu míst k bydlení za super ceny a o 600 korun levněji když se registrujete přes tenhle link.:)

fotky bytu foceny mnou na Olympus PEN EPL7

fotky z naší ulice a zahrádky foceny na Olympus a taky na Canon 60D

2 comments

  1. na east village sme bývali aj my asi 4 dni:) celkovo sranda, takto bývať chvíľu v inej časti. My sme stihli aj Bronx a Queen:D škoda brooklynu, tam by som tiež pobudla:D

    OdpovědětVymazat
  2. cute apartment

    http://www.amysfashionblog.com

    OdpovědětVymazat

Thank you for every single comment you make!<3 Be sure I will get back to you! If you have a question, please use my Ask.fm instead.

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.