Christmas wishlist 2014

2:19

V prvé řadě omlouvám svou blogovou (ne)aktivitu, ale dnes už s článkem, klasickým vánočním wishlistem, který se zde pravidelně objevuje každým rokem. Že bych ráda nové kolo, vím už nějaký pátek, můj starý bicykl je na tom bledě a já bych tentokrát ráda něco nerachotícího, s košíkem vpředu (nejlépe i vzadu) a s přehazovačkou? Spíše se po nějakém poohlídnu na jaře, každopádně je to stálice na mém seznamu přání. Také tam zůstává kabelka z minulého wishlistu a hodinky z předminulého, to už snad ani nezmiňuji, protože jsem rozhodnuta tyto kousky pořídit v dubnu v USA! Juch, letenky koupeny!:)


Nedávno jsem na Asosu pořídila Vans batoh, takový ten pláštěnkový za pár liber a moc se mi zalíbilo jej nosit vlastně úplně všude. Praktičtější by byl nějaký takovýto a já se zkusím poohlídnout klidně z druhé ruky.

Málokdy jsem používala něco víc než řasenku, ale od nedávné investice do skvělé paletky stínů, bych tomu ráda dala víc. Dalším důležitým bodem je řasenka. Rozhodla jsem pro tuhle od Benefit, They are real!

Kvůli suchým rtům nosím rtěnky jen málokdy, ale zalíbily se mi lesky. Tenhle od Bobbi Brown prý něco vydrží  a já bych do něj šla nejradši.

Lakování nehtů mě vážně nebaví, ale do salonu chodit nechci. Ráda bych vyzkoušela, jestli stojí za to, investovat do dražších laků. Chtěla bych nějaký v tělovém odstínu od O.P.I.

Velké šály v zimě miluju skoro jako kabáty a nějaká taková a co největší by mi vždy udělala radost. Tady není třeba tolik investovat, poohlídnu se hned zítra v Berlíně v obchodech typu Primark.

Čepici Boy London jsem si koupila loni, ale musela jsem ji ztratit. Mrzí mě to, ještě mě neomrzela a tak si ji asi pořídím znovu.

Jak se líp donutit cvičit než novým úborem?:) Už dlouho se mi líbí tahle Nike podprsenka.

Kabáty jsou největší láska. Jsem rozhodnuta, že chci jeden od značky Cos. Může být černý nebo šedý, ale na eshopu si nemůžu vybrat, takže snad zítra v Cos v Berlíně. Další kousek bych chtěla až na zem, to zapátrám v sekáčích.

Miluji svíčky Yankee Candle, jejich vůni nemůže nic překonat! Ale v designu nepřekonají ty od Diptyque. Tentokrát bych ráda tuto, snad nebudu zklamaná výdrží.

7 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.