Sping wishlist 2014

17:19

Jako před každým ročním obdobím jsem si na tohle jaro vytvořila pomyslný seznam věcí, které bych si ráda pořídila. Za pár dnů letím do Londýna, tak doufám, že se mi podaří většinu koupit právě tam. Taky jsem podle toho pátrala, kde by se mi co líbilo a u nás tak dobře neseženu.

Uchvátily mě kabelky v kombinaci černé, bílé a tělové. Nejradši bych tuhle Furlu :) ale zatím si nejsem jistá, zda bych ji vůbec vynosila, tak se poohlédnu třeba po této PRIMARK snad za 5 liber.

Mramorový obal na iPhone - pokud neseženu v obchodech, vím, že na EBAY se tyhle kryty dají pořídit vážně levně.

Zlaté hodinky mi schází a tyhle se mi líbí moc. Do prodejny MARC JACOBS se v Londýně určitě podívám, u nás pokud vím, není.

Chci vyzkoušet celobílý outfit a představuji si ho s bílými džínami a oversized sakem.To bych každopádně využila víc, takže přemýšlím nad tímto ZARA.

Šaty na jaro, léto, ale unosila bych je i v zimě. Tyhle dvoje jsou ROMWE a pokud mě v obchodech některé nezaujmou víc, asi do nich půjdu.

Nad perfektní černou kabelkou jsem přemýšlela v samostatném postu a věděla jsem, že to bude rozmýšlení na dýl. Nakonec jsem se rozhodla pro tuto MICHAEL KORS, na e-shopu je vyprodaná, doufám, že v Londýně ji seženu.

Černý overal, co nejjednodušší, ale se zajímavým detailem, jako je tady zavinovací vršek nebo by se mi líbily špagetové ramínka. Tento je z BOOHOO.

Na jaro bych chtěla doma do interiéru zařadit žluté doplňky a tak se pokoukávám všude možně. Tento jsem našla někde na internetu, v Londýně plánuju navštívit třeba prodejnu Zara home.

Sportovní top sháním nějaký barevný a těším se, až si v něm půjdu zaběhat bez mikiny, bundy a šály jako jsem běhávala v zimě. Líbil by se mi tento NIKE.

Trend tenisek na normální nošení mě dost baví a vlastně tak chodím nejčastěji ve svých černých Reebok. Chci si pořídit ještě barevnější variantu. Nevím, jestli přesně tyto, ale koukám po NIKE nebo NEW BALANCE.

4 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.