Christmas wishlist 2013

14:22

Jako každý rok jsem si i letos vytvořila vánoční seznam přání, který, když se tak divám, trochu opakuje ten loňský
Stále jsem nebyla schopná sehnat chelsea boots, a že jsem se jich za ten rok pár nazkoušela. Asi budu přebírat, dokud se mi nepřestanou líbit.:) 
Z oblečení a doplňků vedou kabáty. Brala bych jeden, asi černý, hlavně mega dlouhý a teplý. Pak určitě jeden nějaké výrazné barvy, zatím mám skoro všechny tmavé. 
Když jsem přemýšlela nad investicí do kabelky, netušila jsem, kolik bádání mě to bude stát. Zalíbila se mi tato Jimmy Choo, ale v obchodě mě překvapila, jak je sama o sobě těžká, možná tomu dám ještě čas.
Uvítala bych další huňatou a dlouhou šálu v teplých odstínech.
Nakonec bych si přála nové dioptrické brýle. Nenosím je často, potřebuji je jen na řízení, na kolo a na koncerty, ale nějaké slušivé bych možná využívala častěji.
Z kosmetiky bych ráda vyzkoušela masku Glam Glow a už potřetí chci doplnit minerální make-up Bare Minerals. U stejné značky nebo jinde bych se ráda poohlídla po pudru pro sametovou pleť.
Letos jsem do wishlistu zahrnula i bytové doplňky - ikeácký polštář Stockholm, který se mi zdá naprosto dokonalý. Šedý pletený pléd je drahou záležitostí, tak doufám, že by jej zkusila uplést maminka, jako zvládla můj oblíbený polštář. Židle Kartell je sen, tahle nebo jiná, v jejich obchůdku bych si určitě vybrala!
A diář! Můj nynější Moleskine mi usnadňuje život,ale pro příští rok bych si chtěla vybrat u české značky Paragraph.


Co Vaše seznamy vánočních přání?:) Veselé Vánoce!

4 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.