Snail BB cream + Missha Boomer

17:43

Kosmetických produktů, se kterými jsem v poslední době velice spokojena mi přibývá víc, než všeho jiného a v rámci úspory místa v poličkách, jsem se rozhodla přidat v jejich spotřebovávání a následného recenzování. Jako stálice BB creamů bych tu pro Vás dnes měla dva malé tipy.

Prvním je netradičně podkladová báze, kterou jsem pod make-up ani BB nikdy nepoužívala. Tenhle primer, nebo jak jej značka Missha nazývá - BB Boomer je ale jiná kávička.

Tahle dokonale vonící emulze promění pleť v miminkovsky hebkou tvářičku a nanášení BB krému je pak lahoda. Parfemace mi připomíná něco od prvotřídní čistoty po dětský pudr, roztírá se hladce a pleť po něm září zdravým leskem, je jasná a vypnutá. O dalších jeho účincích si přečtete TADY.

Do sbírky samotných BB creamů mi nedávno přibyl tenhle zázrak od Skin79 Snail Nutrition BB cream, obsahující sliz z slimáků. Nezní to příliš vábně, ač právě tahle skutečnost mi nedala spát a zvědavostí jsem si jej pořídila. Měl by dokonale, ale přirozeně krýt a zároveň při nošení hojit nedokonalosti.
Své hlavní funkce plní dokonale, takže nemohu být nespokojená. Konzistence je tekutější krémová, výborně se roztírá, ale mastnější pleti bych ji doporučila pouze s pudrem. Je dost světlý, s růžovým podtónem, což je perfektní pro moji pleť v zimě. Jen jsem si zatím nezvykla na parfemaci, šnečí sliz je prazvláštní vůně.:) Více o něm se dočtete TADY.

2 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.