BB cream Lioele Triple the Solution

20:36

BB krémy spotřebovávám jedna radost a hlavně neuvěřitelnou rychlostí, takže pořízení dalšího bylo akorát načase. Rozhodla jsem se pro Lioele Triple the Solution, ke kterému mě inspirovala povedená videa zahraničních vloggerek, ale i české recenze na blozích.

BB cream má pěkné balení a praktické dávkování pumpičkou, k čemuž bych měla těžko co vytknout. Jedno stisknutí vystačí na celou tvář, ale není problém vypumpičkovat jen ždibíček.:) Konzistence je těžší krémová, ale dobře roztíratelná (doporučuju nejdříve vklepat po celé pleti), odstín jen jeden, který se má však přizpůsobit barvě ať máte kterýkoli podtón lpeti. Mně každopádně sedl perfektně. Dále slibuje hojení akné a jizev, zmatnění, SPF 30 a dobré krytí.
Nekryje 100%, jak jsem čekala - s tetováním si třeba pořádně poradí až ve druhé vrstvě, ale perfektně sjednotí barvu pleti a zakryje začervenání. Hydratuje, obejdu se i bez podkladového krému a vydrží bez problému celý den. O dlouhodobých účincích bělení a předcházení stárnutí pleti vám povím třeba příště, ale za sebe už teď doporučuji!

9 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.