Off to Italy

21:04

Just finished packing and leaving for a trip to Milan and Turin, Italy. Hope Ill have some time to blog as I have a few post prepared for you. I will sure have time to take pictures (two cameras already packed) so you wont miss the photos! And plenty time to shop of course! A while ago someone robbed me:( so I definitelly need a new wallet and a handbag would be a good buy too. Talk to you soon!:)

Zrovna jsem dobalila a letím na výlet do Milána a Turína, Itálie. Doufám, že zbyde nějaký čas na blogování, protože mám pro vás připraveno několik postů. Rozhodně ale bude čas fotit (oba foťáky už jsou sbaleny) takže o fotky určitě nepřijdete! A spousta času na nakupování, samozřejmě. Před nedávnem mě někdo okradl:( takže potřebuju zejména novou peněženku a líbila by se mi i kabelka. Brzy na povídanou!:)


10 comments

 1. juu :-) hlavně užívej ! Taky bych jela, když mám ted tu maturitu... tak šťastnou cestu !

  OdpovědětVymazat
 2. Miláno je super město pro turisty, často se tam taky vyskytnu :). Nezapomeň navštívit La galeria na hl. náměstí Piazza di Duomo..ať se výlet vydaří :).

  OdpovědětVymazat
 3. Šťastnou cestu a hodně foť ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Podobnou cestu jsem měla dva měsíce zpátky :) Tak ať se Ti tam líbí!!

  OdpovědětVymazat
 5. Tešíme sa na fotky! Šťastnú cestu a uži si to tam. ;-)
  http://thebestmakeupissmile.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 6. tak se teda těším na nové články. :3

  OdpovědětVymazat
 7. užij si to, Joll! :) těším se na fotky a samozřejmě na tvé módní úlovky.

  OdpovědětVymazat

Thank you for every single comment you make!<3 Be sure I will get back to you! If you have a question, please use my Ask.fm instead.

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.