Ladybox únor

15:39

Před nějakou dobou mi přišel únorový Ladybox, který bych teď po jistém ozkoušení ráda zrecenzovala. Věřím, že spousta z vás tuší o co běží, pokud ne, info zde.:)V minulém postu náhodných fotek jste mohli vidět balíček a tedy tušit, že obsah se tu brzy objeví. Balení boxíku je perfektní, všechno precizně sladěno a roztomilou krabičku jistě využiju na ukládání věcí.

A teď rychle k produktům, které byly v únorovém boxu k vyzkoušení:

Micelární voda Lirene:
Pro mě naprostá tutovka. Bylo tomu asi 3 dny,co jsem si domů donesla plné balení z obchůdku Ziaja, když mi Ladybox dorazil, a to už jsem do vody byla jasně zamilovaná, tudíž mě další balení nemohlo jinak, než potěšit. Voda je perfektní k odlíčení, je příjemně parfemovaná - voní jako domácí šťáva, co jsem pila u babičky jako malá! Po aplikaci je pleť čistá, jemná, hydratovaná, neštípe v očích. Rozhodně stálice!

Biosilk Silk Therapy:
Další kousek, který se už v mé výbavě nacházel a to nějakou řádku měsíců a jsem s ním moc spokojená. Toto vlasové hedvábí vlasy skvěle změkčí, uhladí, hydratuje a zdravě naleští. Zázraky dělá zejména na konečky, ale srovná i poletující vlasy u hlavy. Stačí kapka, balení vydrží dlouho!

Nobilis Tilia čokoládová fantazie:
Luxusní čokoládový balzám na tělo báječně voní, jak jinak. Je navíc naprosto přírodní, dokonce prý i jedlý (ač nezkoušeno:). K masírovaní skvělý, ale byl mi příjemný i na pleť, kterou jeho hnědá barva lehce opálila.

Fleur de Santé Tekutá rtěnka:
V poslední době jsem rtěnek ubrala, protože trpím na popraskané rty a raději zůstávám jen u balzámu nebo lesku na rty. Tekuté rtěnky se ale není proč bát. Rty nabarví stejně jako tuhá rtěnka, tato navíc obsahuje vitamíny k hydrataci a výživě a vyplní na rtech vrásky. Vydrží sice jen do příštího polibku nebo jídla, ale klasickou barvu i tak využiju.

lavera balzám na rty:
Když už jsme u těch trpících rtů, balzámů není nikdy dost. Tenhle mi perfektně sedl, okamžitě jsem jej vyměnila za jelení lůj, který, mám teď pocit, rty jen namastil a opatřil ochranným filmem. U balzámu lavera cítím, že se vstřebává a rty hydratuje. Je mi sympatické přírodní pečující složení, ale není mi tolik příjemná parfemace.

Sans Soucis hydratační krém:
Denní krém se mi zrovna báječně hodil a tento koná výbornou službu. Slušně hydratuje a hrozně rychle se vstřebá, takže hned pociťuji slibovanou pevnost a elasticitu. Používám jej jako denní krém, na noc bych raději mastnější volbu.

lavera aces MY AGE Omlazující krém:
Tohoto krému byly jen 3 malé vzorečky, tak nevím, zda po tak krátkém vyzkoušení můžu přinést objektivní recenzi. Krém je pečující, přírodního složení a zajímavé květinové vůně, které jsem se ale trochu přejedla. Rychle se vstřebá a sedl mi jako denní krém.

Smoklin 10 tobolek + Smoklin 2x detoxikační čaj:
Tabletky a čaj proti negativním vlivům kouření jsou pro mne zbytečnost - sama nekouřím, ani nikdo z blízkých, v zakouřeném prostředí se pohybuji málo. Jednu tobolku jsem využila po krátkém pobytu v kuřáckém klubu a nepocítila jsem změnu, avšak detoxikační účinky mě lákají, ještě balení plánuji dopotřebovat při jarní detoxikační dietě.


Máte taky únorový Ladybox? Jak se výrobky osvědčily vám? Půjdete do březnového překvapení? Pokud se vám něco úplně nehodí, znáte Exchange?:) To mě baví, stejně jako celá Ladybox senzace!

2 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.