BB cream Etude House recenze

1:35

V posledních dnech jsem se líčila jedinou věcí a to mým novým BB krémem Etude House Moistfull Collagen. Krém slibuje výborné krytí jak akné tak drobných vrásek, pleť má hydratovat a vyživovat, pomocí kolagenu a regenerujících složek zlepšit stav pleti, udržet ji vláčnou a pružnou a obnovit mladistvý vzhled. Neobsahuje parabeny, minerální oleje nebo alkohol a navíc chrání SPF 30.


Produkt má sympatické balení, meruňkový obal i zlatou krabičku popsanou informacemi v angličtině. Dávkování je pumpičkové, což mi maximálně vyhovuje, jedno stlačení dá optimální množství na jedno nalíčení. Vybrala jsem si tmavší odstín, který mi výborně sedí, pro bledulky je dostupná ještě světlejší verze, a to mám sama spíše světlou pleť.


Konzistence je hutnější, ne úplně tekutá, dobře se roztírá a barva se rychle přizpůsobí pleti. Krytí je perfektní, jak jde vidět jednou vrstvou, která obstojně zakryla tetování na fotce níže. BB krém dodá pleti sametový nádech, ale je nutno přepudrovat, sedne více sušší pleti nebo je potřeba dobrého pudru či báze. Já mám v zimě pleť suchou, takže mi maximálně vyhovuje.


U tohoto BB minimálně do konce mrazů zůstanu, nevypadá, že by se vypotřebovával, ač škoda, že zbývající množství není možné kontrolovat. Ještě musím dodat, že výrobek velice příjemně voní a vydrží bez problému 12 hodin. Mastnější pleť možná bude vyžadovat přepudrování. BB krém a další info najdete na www.bbcreamshop.sk, konkrétně tady.

2 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.