Bílé zuby s Colgate

17:25

Když mi Colgate nabídli k otestování jejich řadu pro bělení zubů, nemohla jsem nesouhlasit. Zubní pastu z této řady už jsem měla doma třetí, naprosto spokojená a rozhodnutá se o její účinky kdekoli podělit. Mohli jste ji vidět i mezi mými vánočními dárky.:) Na pasty jsem já docela náročná, naprostá většina mi jich chutná odporně a čištění jsem vždy brala jako nepříjemnou povinnost. Po této jsem sáhla zcela náhodně v drogerii, když už jsem byla zoufalá, že nikdy nenahradím svou dříve oblíbenou Clinomyn s leštícím účinkem, kterou přestali vyrábět. Celá Colgate sada je můj malý ráj pro zuby!


 Pasta
V době, kdy jsem sáhla pro první tubě mě nalákala uvedená příchuť máty. Mátu já mám ráda, zejména tedy mátový čaj, mátové latté a mátovou limonádu, ale pasta příjemně překvapila! Je gelové konzistence zelené barvy, krásně voní a svěže mátově chutná. Hned jsem věděla, že se stane mojí stálicí a to jsem o žádné bělení zubů nestála. Zuby jsem vždycky měla přirozeně bílé i přes mé občasné flákání čištění.:)

Voda
Ústní vodu jsem nikdy nepoužívala, ale Colgate radil pro plné účinky zkusit využívat celou řadu, tak jsem po příjemném vyčištění vždy nasadila i propláchnutí mátovou vodou. Při prvním použití mi chuť přišla až moc intenzivní a dokonce jsem si obsah víčka musela naředit. Teď funguju s rychlým propláchnutím čistou vodou po použití této ústní, jinak bych mátovatěla vážně na sto honů. Nevýhodu vidím v používání víčka jako kelímku k aplikaci. Vždy tam kapka zůstane a láhev je pak zapatlaná. "Piju" ji rovnou z lahve.

Kartáček
Nejvíce mě zaujal právě kartáček. Po všech růžových kartáčcích pro děti a roztomilých Curaproxech, které jsem vybírala hlavně kvůli vzhledu mi tento přišel ošklivý, velký a tvarem a rozmístěním štětinek nebezpečný k použití. Jak jsem se pletla! Nic tak příjemného mi po zubech ještě nekroužilo! Mám s ním pocit naprostého vyčištění a vyleštění a kdoví, jestli přímo tenhle nástroj není důvodem, proč nakonec celá řada funguje! Funguje?


Ano! Řada slibuje vybělení zubů o jeden odstín už po týdnu používání a já její účinek můžu směle potvrdit. Na bělost jsem se v začátcích používání kompletní sady zaměřila a rozdíl jsem skutečně zpozorovala. Zuby září vždy nejvíce bezprostředně po vyčištění, takže nebylo výjimkou, když jsem čistila i potřetí za den. Fotografie před a po bohužel úplně nedopadly, takže mi budete muset věřit nebo se pořízením sady přesvědčit sami.:) U mě však vyhrává dokonalá svěžest, chuť a perfektně tvarovaný kartáček - už žádné experimenty, zůstávám u Colgate!

32 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.