Morning routine

19:54

Čas od času se mne ptáte na produkty, které používám k čištění pleti, ale k článku jsem se nikdy moc neměla, protože vlastně nebylo nikdy nic zázračného, co bych opravdu doporučila. Až teď se mi používané produkty ustálily a já můžu říct, že nemám potřebu vůbec nic měnit, ač o zázraky se možná nejedná.:) 100% ale doporučuju:
 

1) Nejdříve pleť odlíčím, potažmo ráno vyčistím odličovacím gelem od značky AA, který jsem sehnala v obchůdku Ziaja v Růžové ulici. Má velice příjemnou parfemaci a gelová konzistence mi vyhovuje jako nic jiného! Pleť mi po něm připadá výrazně projasněnější a svěží, takže pevně doufám, že jej ještě seženu, až mi dojde. Oficiální info jsem našla třeba TADY.
 
2) Jako druhý krok vždy následuje micleární voda značky Ziaja. Je určena pro citlivou pleť, kterou sice nijak zvlášť netrpím, ale nevěřím, že by její použití bylo na škodu. Vyhovuje mi, že je voda bez parfemace, výborně odlíčí i oči, vůbec v nich neštípe a pleť nenapíná. Oficiální info TADY.
 
3) Třetím bodem je vždy denní nebo noční krém značky Ziaja Kozí mléko, které jsem již zmínila tady. Krémíky používám rovného půl roku a teprve teď začínají docházet, což je podle mě úctyhodná výdrž na 50ml obsah a neuvěřitelnou cenu. S těmito krémy jsem nejspokojenější, střídám je pouze s pleťovým samoopalovacím krémem, který použiju asi jednou do týdne, recenzovala jsem zde, ale u těchto kozích produktů 100% zůstanu nadále! A oficiální info TADY + TADY.
 
4) V péči o pleť jsem tady skončila, ale protože trpím (a v zimě vím, že budu trpět ještě více) na popraskané rty, snažím se do své ranní rutiny zařadit i produkty na rty a popraskaným rtům předcházet. Nejlepším pomocníkem je mi scrub na rty od značky Lush, z výběru příchutí rozhodně Sweet lips. Mám jej také poměrně dlouho, ale až teď jsem začala peelingovat pořádně. A jsem si opět jistá, že se k němu chci vrátit, až jednou dojde. Oficiální info TADY.
 
5) Posledním přírůstkem do ranní rutiny je mi obyčejný jelení lůj, který určitě všichni znáte. Jedno balení mi leží v koupelně mezi rutinními produkty, takže bez něj na rtech určitě neodejdu, ale v naprosté většině případů najdu další balení snad v každé kabelce, takže jej mám stále u sebe. Tohle je rutinní výrobek, ke kterému se budu vracet ještě dalších spoustu let. K sehnání v každé lékárně!
 

11 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.