BB cream

21:19

Minule jsem vám představila, jaké produkty používám k čištění pleti, tentokrát bych pro vás měla novou stálici v mé dekorativní kosmetice a tou je v poslední době opěvovaný zázrak jménem BB cream. Když už jsem v minulosti používala make-up, sahala jsem po něčem krycím, co vytvoří iluzi sametové pleti, přestože krytí moc často nepotřebuji.
 
BB creamů v obchodech je velice omezená nabídka, takže jsem zaplesala nad BBkrémovým rájem na www.bbcreamshop.sk, kde je bohatý výběr produktů všemožného složení a účnků. Vybrala jsem si rovnou dva odlišné kusy různých značek a slibovaných výsledků, které bych touto skromnou recenzí chtěla zároveň i porovnat.

Missha M Perfect Cover BB Cream
 
Tento BB cream slibuje zejména dokonalé krytí, redukci tmavých skrvn, akné a vrásek, vysokou ochranu proti sluníčku, hydrataci a zabraňuje stárnutí pleti. Funguje zároveň jako denní krém, je nabízen ve dvou odstínech a dvou velikostech.
Missha M Perfect Cover opravdu kryje perfektně a vykouzlí přesně tu čistou sametovou pleť, po které všechny toužíme, což je pro mě téměř neuvěřitelné a už tímto splněným slibem si v mé kosmetické taštičce zajistil stálé místo. Čekala bych pocit masky a otírání, ale krém se okamžitě vstřebá a na tváři jej vůbec necítím. Nemám potřebu už dále použít pudr ani korektor. Dávkování pumpičkou mi naprosto vyhovuje, ze začátku můžete chvilku pumpovat na prázdno. Má zacvakávací vršek, takže nemusíte míst strach, že by se v kabelce sám vypumpičkoval.:) Nemám co vytknout! Najdete jej TADY.
 
Skin79 Hot Pink Super Plus Beblesh Balm
 
Jako druhý BB cream jsem si vybrala jeden od oblíbené BBcreamové značky Skin79. Tento výrobek slibuje vybělení pleti za účelem sjednocení tónu, což při používání samoopalovacího pleťového krému dost dobře ocením. BB cream opět slibuje vysokou ochranu SPF a redukci drobných vrásek. Také dokonalé barevné krytí a přirozený vzhled. Je zároveň hydratačním krémem, neucpává póry, ale i tak zakryje nedostatky pleti.
Přiznám se, že na tento BB cream mě mimo hezké balení nalákala také jeho oblíbenost a přírodní složení, kdy produkt obsahuje výtažky zeleného čaje, slunečnicových semínek a rýže, také však možnost nanesení až 3 vrstev. Po první vrstvě není krytí tak silné, jako u Misshi M a další vrstva pleť už poměrně zesvětlí. Vyrábí se jen v jednom odstínu, který je zbarven mírně do šeda. Po nanesení se však pleti rychle přizpůsobí a šedivý podtón je pryč. Hrozně příjemně se roztírá a na pleti vůbec není cítit. Vybrala jsem si variaci pro normální až mastnou pleť, přesto po něm cítím potřebu ještě přepudrovat. Příjemně mi voní a oceňuji praktické balení. Určitě se mi v kosmetické taštičce neztratí. Najdete jej TADY.
 
BB cream je pro mě obecně rozhodně zázrak roku a shopu bbcreamshop.sk děkuji i za hromadu vzorečků, mezi kterými třeba ještě najdu skrytý poklad který budu doobjednávat v plné velikosti.:) S objednávkou jsem totiž maximálně spokojena, dodání trvalo dva dny, poštovné ze Slovenska e-shop nenabízí málem levnější než v rámci ČR, stránka je přehledná a komunikace probíhala výborně.

9 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.