Samoopalování

15:24

Samoopalovací krém jsem zkusila všehovšudy dvakrát v životě a nedopadlo to vůbec slavně. Vzpomínka na šmouhy po celém těle a přehnaně mrkvový odstín mě odradil ještě kdy podobné výrobky testovat. Po letech už zlost vyprchala a já v zoufalství uchránit svůj uvadající čokoládový odstín po dovolené, sáhla po sadě samoopalovacího balzámu na tělo a krému na obličej od značky Ziaja.

Nechci teď vůbec znít jako podporující reklama, ale tyhle zázračné kousky musím doporučit! Ano, i přesto, že jsem do nich ze svých reálných peněz investovala něco pod stokorunu za jeden; a to zřejmě prostě proto, že Ziaja obchůdek v Růžové ulici je svou lokalitou mou nejbližší drogerií, kam v případě potřeby mířím nejdříve.

Každopádně oba krémíky fungují, opalují a to opravdu lehce, spíše pouze zintenzivní váš odstín, než že by vytvářely nějaký barevný film. Výborně se roztírají, v žádném případě nehrozí šmouhy, i přesto, že nejste v roztírání 100% pečliví. Příjemně voní a tónují díky přírodním složkám ořechu a výtažky z jantaru; dále obsahují vitamíny E a B5, hydratují, vyhladí pokožku a rychle se vstřebají.

Kdo nad samoopalovacími produkty přemýšlí, má mé jednoznačné doporučení, jít do těchto. Já v používání hodlám pokračovat i přes zimu a udržet si tenhle přirozený opálený vzhled nejlépe napořád! Plusy a mínusy nemají smysl, žádné mínusko by dnes nebylo!:)


9 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.