Various in

17:54

Although everything is on sale right now, I did not like anything especially during my afternoon shopping. It might be because I didnt make any summary of whatt I got and need/want right now so I will probably need to make sort of wishlist. A picture below of what I recently got. The main "piece" is the flooring, haha finally make it! But lets keep it on the fashion blog line.:) I got a new bikini although I was pretty sure I have plenty of them, tops, dresses and also running shorts. Topshop underwar too as always I go by and also a pink bicycle lock, cant wait to ride through the city as a biker!:)

Přestože jsou slevy naprosto všude, po celé odpoledne strávené procházením obchodů mě nic moc nezaujalo. Asi je to tím, že nemám moc přehled o tom, co zrovna vlastním a potřebuju/chci pořídit, takže si zřejmě musím brzy vytvořit nějaký to wishlist. Na fotce co za hrstku nových kousků mi přibylo. Hlavním novým "kouskem" který můžete vidět je podlaha, haha, konečně jsem se dočkala! Ale pojďme zpět k těm co se alespoň trochu vztahují k módnímu blogu.:) Přibyly jedny plavky, přestože jsem nedávno argumentovala, že jich mám hodně, topy, šaty a vlastně i šortky na běhání. Taky Topshop kalhotky, jako vždy když ten obchod míjím a ještě růžový zámek na kolo, už se těším, až vyrazím do města jako cyklistka!:)

F&F bikini - czk 125 top + czk 101 bottom/F&F plavky - 125 Kč za vršek + 101 Kč za spodek, Romwe cut out back dress, boyfriend jeans and ombre top/Romwe šaty s průstřihem na zádech, džíny a ombré top, Tezenis top, scarf and striped dress/Tezenis top, šátek a pruhované šaty, thrifted leather dress - 60 czk/šaty s koženkou ze sekáče - 60 Kč, WILD top from Chicwish/top WILD z Chicwish

16 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.