Zenit random

18:26

This is an automatically published post of some of my random Zenit pictures. They might be slightly better than the last time because with new film I figured out how to set the shutter right, haha. I really do take pics of completelly useless bullshit (like the sausages?lol) but you can't be mad at me, Im enjoying that just so much!

Tohle je automaticky publikovaný článek jen některých náhodných Zenitových fotek. Fota by mohla být o něco lepší, než minule, neboť jsem s novým filmem přišla na to, jak vlastně správně nastavit závěrku, haha. Já vážně teď fotím docela neužitečné kraviny (jako ty salámy třeba?:D) ale nemůžete se na mě zlobit když mě to teď tak baví!This could be a summary of me riding an electro bike, walking in the Prague city centre, going to a flea market with Katie, shopping, eating, riding a horse any many more useless stuff.

Tohle by mohlo být takové shrnutí uplynulých dnů, kdy jsem jezdila na elektro kole, procházela se centrem Prahy, byla na blešáku s Katie, nakupovala, jedla, jezdila na koni a dalších zbytečností.

38 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.