,

Zdravě s Mixit.cz

18:22

Znáte Mixit.cz? Já na tuhle vychytanou stránku narazila úplnou náhodou, když nabízeli ochutnávky zdarma pro ty, kteří pak své pocity mají možnost sdílet na svých stránkách. Nadšeně jsem se přihlásila a čekala, jestli budu mít možnost nějaké dobroty, které Mixit nabízí, vyzkoušet. Kladná odpověď přišla téměř ve stejné chvíli, kdy jsem se zrovna rozhodla zase trochu dát tomu svému životnímu stylu.


 Mixit nabízí bezkonkureční možnost namixovat si vlastní zdravé müsli k snídani, která je právě tolik důležitá! Müsli si můžete namixovat podle vlastní chuti a zkušeností; nebo, pokud jste o zkušenosti ochuzeni jako já - nesnídaňový typ, si můžete vybrat už z namixovaných směsí s vychytaými názvy. Já nedokázala odolat lyofilizovanému ovoci s názvem "Sněz lesní směs",  kde si pochutnáte na sušených křupavých jahodách, malinách a dalších bobulí. Přidávám si jej do vloček, cereálií nebo čehokoli, co zaleju mlékem - v mléce totiž chutná jako čerstvé!


Dost často svou lesní směs přisypu do další vychytávky, kterou jsem na Mixit pořídila - "Bobule v rejži", jejíž dialektový název by mě jinak iritoval; tady mě baví! Hlavně mě ovšem baví ta chuť, kterou jsem doteď neznala. Ovocný prášek zalívám teplým mlékem a vznikne snídaňová kaše jako vyšitá.


Přestože jsem k tomuto článku byla uplacena dobrotami, ráda odpřísáhnu, že všechna tvrzení jsou založena na pravdě! A v pozitivech hodlám ještě pokračovat - na Mixit.cz se určitě neztratíte - stránka je dokonale přehledná, nechybí nutriční hodnoty všeho nabízeného. Dózy, ve kterých dobroty přijdou, určitě nevyhodíte - jsou báječné k dalšímu uskladňování! Mixit má pobočky na několika místech v republice, lehce můžete využít osobního vyzvednutí zdarma; ani poštovné vás nezruinuje - činí reálných 49 korun. A vůbec ceny v poměru k množství jsou bezkonkurenční! Čerstvé, křupavé a speciálně pro vás namíchané lahůdky vás vyjdou mnohem lépe než dlouhodobě uskladněné krabice z obchoďáku.


Já Mixitu říkám velké ANO a hodlám jej dále podporovat už poctivými nákupy! Zásoby mi pomalu dochází a už mám vybráno na další ojednávku; plus jsme rozhodnuti zde kupovat všechny nadcházející dárky rodinným příslušníkům! A co vy? Chystáte se taky mixovat?PS: Na téma zdravý životní styl chystám ještě jinak zaměřený příspěvek, doufám, že se těšíte!:)

25 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.