Ziaja mega recenze

11:41

Po přečtení recenze na krém na ruce u Lili, jsem se rozhodla od značky Ziaja také něco vyzkoušet. Vzhledem k tomu, že jejich obchůdek je v Praze v Růžové ulici, kudy denně chodím, bylo to hned téhož dne. Koupila jsem si přesně ten krém na který jsem si přečetla chválu, ale od té doby uplynulo spoustu času a krémík byl vypotřebován. Momentálně jej nahrazuje regenerační koncentrát na ruce - na fotce vlevo. Výrobků ale přibylo ještě více a já bych vám je dnešním příspěvkem chtěla všechny představit.Regenerační koncentrát na ruce Kozí mléko - oproti krému na ruce, který jsem také vyzkoušela, je koncentrát opravdu intenzivnější a spíš než na běžné mazání bych jej doporučila opravdu popraskaným rukou, které potřebují speciální výživu. Je hutnější a mastnější, údajně by měl i zesvětlovat skvrny nebo nežádoucí zbarvení, o tom už ale nemůžu recenzovat.Denní a noční krém pro suchou pleť Kozí mléko - co jsem u řady Kozí mléko nezmínila, je vůně. Výrobky voní jemně, čistě, pro mé buňky maximálně přitažlivě. Řada těchto krémíků je určena převážně na suchou pleť, ale přestože moje pleť je spíše smíšená, hydratace krémů Kozí mléko mi vyhovuje. Denní krém je mi výborným základem pod make-up, pleť je po něm vláčná a pružná, spíše zmatňuje. Po nočním krému je pleť mastnější, do rána je krém vsřebaný a pleť svěží. Řada je údajně výborná pro pleť náchylnou k tvorbě vrásek, které vyhlazuje. U sebe bych mohla zatím potvrdit pouze jejich předcházení.:)
Hydratační odličovač očí - hravě zvládá vše, co bych od odličovače očí očekávala. Nevysušuje - hydratuje, že.:), oční make-up jde dolů lehce a rychle. Pokud se přípravek dostane do očí, neštípe. Je bezparfémovaný - do očí se vážně žádná parfemace nehodí, tady je to rozhodně plus.


Tělové máslo Pomerančové máslo - konzistenci másla jsem na svoji pokožku vyzkoušela poprvé až s tímto přípravkem a je to báječná změna. Máslo báječně promastí do hloubky pokožky, na svrchní vrstvě ale nezůstane film. Velice příjemně voní, pomeranč je svěží vůně a s máslovou konzistencí si výborně rozumí.
Sprchový krém Pomerančové máslo - opět neodolatelná pomerančová vůně, která okamžitě provoní celou koupelnu. V popisu výrobce upozorňuje, ať použijete pouze malé množství krému, ale já si s radostí naplním celou dlaň. Zase trochu nezvyklá konzistence, pokud používáte jen gely, ale krém je určitě o úroveň výš. Citelně pokožku zjemní a hydratuje.

Tělové mléko Pomerančové máslo - zase jednou neodolatelná pomerančová vůně a tělové mléko pro suchou pokožku. Mléko výborně promastí a hydratuje, rychle se vstřebá a luxusní hydratace na těle zůstane. Parfemace není přehnaná, ale na těle se drží. Líbí se mi pumpičkové dávkování a velké balení, kterým nemíním šetřit.


Balzám na rty Pomerančové máslo - nerada  se opakuju, ale úžasná pomerančová vůně je pro mě velkým lákadlem i na rty. Mimo to je balzám výborně hydratační, ideální pro suché rty, které příjemně zvlhčí a zabraňuje jejich popraskání. Na rtech se leskne, což pro vás může být jak plus, tak mínus, pro mě rozhodně plusová vlastnost, na lesky jsem nikdy nebyla, právě proto, že rty spíše vysuší a neléčí, tenhle balzám ale dokáže nahradit i můj oblíbený jelení lůj s přitažlivým leskem.

15 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.