New in: bomber & stuff

17:30

After arranging some work stuff and meeting with Foly for a bubble tea in the center today I visited the biggest H&M store in Prague. I was hoping to find a leather vest or a pleated skirt that I crave for but the fate was more into a bomber jacket that felt in love afrter the first sight. It was on sale for 400 czk only and because there is an offer "buy for 600 czk and get 150 budget czk" I went thru another sale stuff and got a lovely 3pack socks and another 2pack of basic ones. I also found a nice color nail polish and a pack of earrings when one was missing but will wear it anyway, I like to wear earring just in one ear for example.:)

Dnes po zařízení nějakých pracovních záležitostí a posezení s Foly na bubble tea v centru, jsem navštívila největší H&M v Praze. Doufala jsem, že najdu koženou vestu nebo skládanou sukni po které toužím, ale osud tomu chtěl, abych narazila na bomber bundu, do které jsem se hned zamilovala. Byla ve slevě jen za 400,- a protože mají zrovna akci "nakup za 600,- a dostaň dalších 150,- k útratě", prošla jsem si další zlevněné věci a vzala trojbalení roztomilých ponožek a další dvojbalení obyčejných. Taky jsem našla pěkný lak na nehty a sadu náušnic, kde jedna chyběla, ale i tak ji unosím, ráda nosím třeba jen jednu náušnici v jednom uchu.:)


2pack black socks 75 czk - 3pack patterned socks 70 czk - orange nail polish 29 czk - earring set 50 czk
dvojbalení černých ponožek 75,- - trojbalení vzorovaných ponožek 70,- - oranžový lak na nehty 29,- - set náušnic 50,-


Objednala jsem si taky nějaké boty na novou sezónu, mimojiné znovu černé mokasíny, které už mám doma delší dobu, ale už jsem vzdala snahu se do nich nacpat, takže je posílám dál, mrkněte na e-shop!

18 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.