Holiday

19:57

We just decided to take a trip around Europe as we got about 5 spare days. I would like to see Insbruck and San Marino but we will see.:) Going by car in a few hours so Im still packing. This is something that only I can enjoy so Im not packing just me but also my bf and our chihuahua dog.:D Stuff on the picture is what I chose for me so far, including lots of Redbulls and coffee as no sleeping this night. I love being spontaneous and love traveling! Have a lovely time, dear readers and hear from me soon from Austria I suppose!

Docela narychlo jsme se rozhodli si udělat výlet po Evropě, protože co s těmi pěti volnými dny. Já bych se ráda podívala do Innsbrucku a San Marina, ale uvidíme.:) Jedeme autem za pár hodin, takže já ještě balím. To může bavit opravdu jen mě, takže nebalím věci jen sobě, ale také příteli a naší čivavě.:D Věci na fotce jsou jen co jsem zatím vybrala sobě, nechybí spoustu Redbullů a kávy, protože tuhle noc se spát nebude. Ráda se rozhoduju spontánně a cestování miluju! Mějte se zatím krásně drazí čtenáři a snad brzy očekávejte další post asi někde z Rakouska!


you can see some new clothes I recently thrifted - the pastel colors mostly, and some news from H&M - a baseball top, black hoodie.., these shoes are a must but Ill probably choose some more, still picking a purses and jewellery!
můžete vidět nějaké nové oblečení, co jsem pokoupila v sekáčích - to hlavně ty pastelové kousky a nějaké novinky z H&M - baseballový top, černá mikina.., tyhle boty určitě beru sebou, ale asi přiberu ještě nějaké, stále vybírám kabelky a doplňky!

36 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.