Rucksacking

21:39

Im loving my new shoes! The fact that they were not more expensive than my usual breakfast makes them even more fabulous. The fact that they are heavier than a average bowling ball actually does not bother me, I cannot fall, they are like sticked to the ground. I also fell in love with this type of backpacks, Im so glad that I have one similar that Im planning to wear more. Im probably changing my style a bit because what piece of clothes I bought three times today is so not me! Stay tuned, will tell you more..:)

Miluju tyhle nové boty! Fakt, že nebyly dražší než moje běžná snídaně je dělá ještě úžasnějšími. A fakt, že jsou těžší než průměrná bowlingová koule mi vlastně nevadí, alespoň v nich neupadnu, drží se země jako přilepené. Taky se mi zalíbily batohy tohoto typu, jak jsem ráda, že mám ještě jeden podobný, plánuji jej nosit více. Zřejmě se mi trochu mění vkus, protože byste nevěřili jaký kousek oblečení jsem si dnes koupila hned třikrát, to snad ani nejsem já! Moment, o tom se brzy dovíte..:)
U bonus fota na facebooku přidejte prosím radu, jestli se orientujete v Praze!jumper, fur, backpack, heels/svetr, kožešina, batoh, boty - second hand
panel leggings, coat/leginy, kabát - H&M

39 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.