Valentine's GIVEAWAY

19:26

CLOSED - UKONČENO

In a cooperation with www.romwe.com I'm opening another giveaway for you! There will be 2 winners of a pair of Romwe tights and $60 gift certificate. Here is what you have to do to enter:

  • sign up (if you arent already) on www.romwe.com and comment to this post with your email adress that you used there (needed because the gift certificate will be sent to the account related to the email adress!)
  • like my facebook page or follow me elsewhere :)Ve spolupráci s www.romwe.com pro vás zahajuju  další giveaway! Budou 2 výherci punčoch z Romwe a 60 dolarů k nákupu na Romwe. A tady co musíte udělat pro zapojení do slosování:
  • registrovat se (pokud už nejste) na www.romwe.com a okomentovat tento post s vaší emailovou adresou, kterou tam máte v registraci (to je nutné, protože dárkový certifikát bude poslán na účet který se pojí s danou emailovou adresou!)
  • like moji facebookovou stránku nebo sleduj jinde :)I will pick the winners on the Valentine's Day and will email them immediatelly. Good luck!:)
Výherce vyberu já na Svatého Valentýna a napíšu jim gratulační email. Hodně štěstí!:)use the code V-day30% for 30% OFF

287 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.