Joll's Xmas presents

19:43

Finally a few of my Christmas gifts, a few of them you already saw in previous posts, i just didnt have any time to take the pics of all the new in.

Konečně některé mé vánoční dárky, některé už jste viděli v předchozích příspěvcích, jen jsem neměla čas je takhle všechny nafotit.

2012 diary by Paperblanks
diář na rok 2012 od Paperblanks

a replacement coat for this one, by F&F
náhrada za tento kabát, od F&F
DIY bracelet by my bf:D as seen here
ručně dělaný náramek mým přítelem:D na sobě tady
wedges by Nelly.com
boty na klínku z Nelly.com
wrist watch by Bijou Brigitte as seen here
náramkové hodinky od Bijou Brigitte, na sobě tady

All these pieces was my dream wishes, no surpises here.:D But I got one more surprise - Kinder Surprise 5 times, haha, there is a funny story about this but I keep that for myself. The rest of my/our presents was a lot of cosmetics (will show you in a reviews), money (will not show you) and a home decoration, furniture... I miss the Christmas potato salad, Xmas come back!

Všechny tyhle kousky byly mé vysněné, žádné překvapení tady.:D Ale jedno jsem ještě dostala - Kinder Překvapení pětkrát prosím, haha, k tomu se váže jedna vtipná historka, ale tu si teď nechám pro sebe. Zbytek mých/našich dárků byla spousta kosmetiky (ukážu v recenzích), peníze (ty vám neukážu) a výbava, dekorace do bytu... Stýská se mi po bramborovém salátu, už aby tu zase byly Vánoce!

29 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.