New Year's Romwe GIVEAWAY

11:38

CLOSED - UKONČENO


In a cooperation with www.romwe.com I'm opening another giveaway for you! There will be 3 winners of three pairs of Romwe tights and $30 gift certificate each. Here is what you have to do to enter:

  • sign up (if you arent already) on www.romwe.com and comment to this post with your email adress that you used there (needed because the gift certificate will be sent to the account related to the email adress!)
  • like my facebook page here :)Ve spolupráci s www.romwe.com pro vás zahajuju giveaway! Budou 3 výherci třech punčoch z Romwe a 30ti dolarových certifikátů k nákupu na Romwe. A tady co musíte udělat pro zapojení do slosování:
  • registrovat se (pokud už nejste) na www.romwe.com a okomentovat tento post s vaší emailovou adresou, kterou tam máte v registraci (to je nutné, protože dárkový certifikát bude poslán na účet který se pojí s danou emailovou adresou!)
  • kliknout na like mé facebookové stránky tady :)I will pick all the winners on the 15th of January and they will got a winning post here!:) Good luck!
Výherce vyberu já 15. ledna a budou zde mít samostatný výherní post!:) Hodně štěstí!

325 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.