,

Tally Weijl opening

22:14

Last week I attended an opening of brand new Tally Weijl store in Palladium shopping centre, Prague. The store has really grown up from the tiny little store as it looked before! Now it should be the biggest Tally Weijl in Europe! There were lots of people, candies, champagne and clothes of course! I had a photographer with me:D so you can enjoy the load of photos here but make sure you go there too, you dont want to miss all the lovely stuff!

Minulý týden jsem se zúčastnila otevíračky nové prodejny Tally Weijl v Palladiu. Obchod vážně vyrostl z malinkého obchůdku jako to tam vypadalo předtím! Teď by to měl být největší Tally Weijl v Evropě! Byla tam spousta lidí, sladkostí, sampaňského a oblečení samozřejmě! Měla jsem s sebou fotografa:D takže se můžete pokochat hromadou fotek, ale určitě tam i zajděte sami, nechcete si přece všechny ty krásné věci nechat vykoupit!PS: I had no idea I look like a freak during shopping. If you ever meet me that way, do not worry it is just a face, you can still say "hi" to me! If you wanna ask anything, use my formspring!
PS: Netušila jsem, že se při nakupování takhle tvářím. Pokud mě při tom někdy potkáte, nebojte, je to jen výraz, klidně mě můžete pozdravit! Jestli se na něco chcete doptat, tak na formspringu prosím!

37 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.