,

Nákup z www.vonavyobchod.cz

21:12

Tentokrát bych ráda představila e-shop www.vonavyobchod.cz, ze kterého mi nedávno přišel balíček s věcmi, které vidíte na fotografii. Zatím jsem neměla moc možnost výrobky vyzkoušet, tak budu ráda, když se podělíte o zkušenosti. Každopádně voňavý obchůdek můžu rozhodně doporučit, já využila nabídku hlavně kosmetiky, kde najdete známé značky jako Maybelline, L'oreal nebo moji nejmilejší Sally Hansen za mnohem výhodnější ceny! Nebála bych se objednat i dražší položky, jako jejich parfémy, protože komunikace a vůbec celá objednávka proběhla bez chybičky. Jednotlivé kousky mi přišly zabaleny v bublinkové folii a vše bylo v krabičce, takže jedničku dávám i balnému, taky rozumně stanovené částce za poštovné a taky rychlost dodání. Znáte vonavyobchod? Shodují se Vaše zkušenosti?:)


Maybelline Liquid Stay korektor - L'oreal Kiss Proof Ultra Glossy - Sally Hansen Daily Lip Moisturizer - L'oreal Blush Minerals - L'oreal barevné řasenky na vlasy


Lesk na rty, který jsem vyzkoušela jako první, je perfektní, takový v barvě rtů jsem dlouho chtěla a s tímto jsem maximálně spokojená. Mimo něj mám na fotkách ještě tělový lak na nehty od Sally Hansen, který mi na úvodní fotce chybí. Ten mám dnes na nehtech šestým dnem a drží jako přibitý! Byl vlastně v sadě s leskem na rty a tady je to sadička č. 3.

23 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.