,

Scan party

21:18

Me and my friend got to party pretty late, after 3 a.m. actually so by the time we reached the centre, all our favourite bars were closing.:D We stayed in Chapeau Rouge for a while, than were going by cab to Harley's and Friends but we werent succesfull, haha it was Tuesday, actually Wednesday morning, umm. Well we sat by and were talking about nothing, taking funny pics and at last got the best baguettes in Subway. Thanks God they were open! And it was like the best food I have ever had!:D

S kamarádem jsme tentokrát vyrazili za zábavou dosti pozdě, bylo už po 3 ráno, když jsme dorazili do centra a naše oblíbené bary už zavíraly.:D Chvíli jsme pobyli v Chapeau Rouge, potom se taxíkem svezli do Harley's a Friends, ale neměli jsme štěstí, haha taky bylo úterý, vlastně středa ráno, hmm. No tak jsme prostě poseděli opodál, povídali o blbostech, fotili legrační fotky a nakonec si dali nejlepší bagety v Subway. Díky bohu, že tam měli otevřeno! A že to bylo snad nejlepší jídlo, co jsem kdy jedla!:DI was wearing my fav leggings by H&M, Gina Tricot top, S.Oliver jacket, Terranova skirt, well known boots from the UK, Lindex bag, some rings and one earring probably from eBay and camera necklace was a gift from a friend, guess it is by Gate and thanks to Tally Weijl for the bracelets.

Měla jsem na sobě oblíbené leginy z H&M, top Gina Tricot, sáčko S.Oliver, sukni z Terranovy, dobře známé boty z Anglie, kabelu Lindex, nějaké prsteny a náušnici asi z eBay a řetízek s foťáčkem byl dárek od kamarádky, myslím, že je z obchodu Gate a za náramky děkuji Tally Weijl.

51 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.