,

Yummy miluje Brit

15:27

Mediální agentura, se kterou spolupracuji mi nabídla, respektive mému pejskovi, zdarma vyzkoušet jejich produkty krmiva pro psy. Já byla jednoznačně pro, neboť můj čivavák je v jídle dosti vybíravý, najít krmivo, co zachutná je mnohdy nadlidský výkon a když mu něco nevoní, je schopný svůj odpor vyjádřit třeba celodenním půstem, což pro jeho zdraví rozhodně není žádoucí. 
Balíček, který mi ze společnosti Brit včera dorazil, obsahoval 1kg granulí (což je pro dvoukilovou čivavu řčkla bych, tak půlroční zásoba), konzervu a pamlsky. Hned jsme vyzkoušeli maso z konzervy a to se muselo zdokumentovat! Yummymu zavoněla už pootevřená konzerva a doporučenou denní dávku zhltl v mžiku! Stejně tak jsem nadšena i já, od Britu už určitě nejdeme! 
Pokud máte s vaším mazlíčkem podobné trable, rozhodně doporučuji dát šanci www.krmivo-brit.cz, kde najdete i e-shop. Něco o společnosti najdete zde, já tu všechna ta pozitiva vypisovat nebudu, ale jásám hlavně nad striktním netestováním na zvířatech, výrobou pouze z přírodních surovin, maso hlavní složkou a taky příznivou cenou!
28 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.