Inlovewithfashion GIVEAWAY

13:13

-CLOSED-
-UKONČENO-


Remember the website inlovewithfashion.com who offered me any dress from their site for free? I wrote about it here. Well they offer the same thing to you! I mean to one of you who will randomly win this giveaway! It is worth trying, isnt it? What do do to enter:
  •  leave a comment with a link to dress you would pick if you were the winner and add your email adress (or just have it filled in your profile)
  • like Inlovewithfashion Facebook
  • like my Facebook page
The winner will get the LOVE dress of her choice in her size completelly for free! The winner will be announced here in 10 days and contacted by me via email to arrange the size and other stuff. The giveaway is open internationally and ends on the 22th of July at 1 p.m. (GMT +1).Pamatujete si na stránku inlovewithfashion.com která mi nabídla jakékoli šaty z jejich nabídky zdarma? Psala jsem o tom tady. Teď nabízí to samé vám! Tedy jedné z vás, která bude náhodně vybraná jako výherkyně této giveaway! A to stojí za to zkusit ne? Pro zařazení do slosování musíte:
  • zanechat zde komentář s odkazem na šaty, které byste si vybrali, pokud byste vyhráli a přidat svou emailovou adresu (nebo ji mít vyplněnou v profilu)
  • dát like na Inlovewithfashion Facebooku
  • dát like na mém Facebooku
    Výherce dostane šaty dle vlastního výběru od LOVE ve své velikosti zcela zdarma! Vyhlášení bude zde za 10 dnů a výherkyni zkontaktuji já přes email  kvůli velikosti a dalším věcem. Giveaway je otevřená mezinárodně a končí 22. července ve 13 hodin.394 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.