,

BornPrettyStore.com nail polish review

16:49

This nail polish from www.bornprettystore.com has become my best one just after the first use! I wouldn't write this review unless I was completely ethusiastic about it, which I am! Fist I saw it on Lucy from acupofstyle.com so decided to buy it too. I didn't expect it to be so UV green color but I love it at last!

Tento lak z www.bornprettystore.com se stal mým úplně nejoblíbenějšíh hned po prvním použití! Tuhle recenzi bych nepsala, pokud by mě opravdu nenadchl, což se právě stalo! Poprvé jsem jej viděla na Lucy z acupofstyle.com a to jsem se rozhodla si jej taky koupit. Nečekala jsem, že bude až tak UV zelený, ale to se mi právě zalíbilo!
First thing I would like to mention is the size. It is 0.5 oz which is like three times more than all the nail polishes I have. That is pretty great! See the difference between the common size and this super big size!

Nejdříve bych vyzdvihla jeho velikost. Je to 15ml, což je asi tak třikrát víc, jako mají všechny moje laky. A to už je dostatečně skvělé! Podívejte se na rozdíl mezi běžnou velikostí a touhle super obří!
It also means that it stays for a long time! I wouldn't be surprised than if there would be like 3 coats needed but totally oposite! Just one coat is absolutelly fine. I am wearing just one and it even covered my gel nails where every nail has a different color, see the original here. It is very easy to apply and stays perfectly! Just...

Z toho taky vyplývá, že dlouho vydrží! Nepřekvapilo by mne tedy, kdyby pro výsledný efekt byly žádoucí alespoň 3 vrstvy, ale opak je pravdou! Pouhá jediná vrstva naprosto stačí. Já mám jen jednu a dokonce zakryla mé nehty potažené každý jinou barvou gelu, podívejte se na originál tady. Skvěle se s ním pracuje a drží perfektně! Už jen...
...ABSOLUTELLY RECOMMENDED!;)
...NAPROSTO DOPORUČUJI!;)
bonusová fotka laku s kouskem bydlení na facebooku:D jinak se omlouvám, ale více koutků našeho bytečku prozrazovat nehodlám, přeci jen tu nebydlím sama a rádi si necháme nějaké soukromí;)

37 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.