,

Wats new in

18:12

Previews of new stuff that just arrived from Singapure, thanks to www.romwe.com.

Náhled nových věci, které zrovna dorazily ze Singapuru, díky www.romwe.com.A cookbook from my mom, she really knows what I need!:D It is a cookbook for beginners mostly (which I am). Some tutorials are really useless like for fools:D (like what do we need a pot for) but it also contains plenty of unusual and interesting recipes from up to 3 ingredient including breakfast and drinks. I think I will share some of them with you soon..:)

Kuchařka od mojí maminky, ona vážně ví, co potřebuju!:D Je to kuchařka hlavně pro začátečnice (což já jsem). Některé návody jsou fakt dost zbytečné, jako pro blbce:D (například k čemu je hrnec), ale taky obsahuje spoustu neobvyklých a zajímavých receptů, ke kterým potřebujeme maximálně 3 přísady a nechybí ani zajímavé snídaně a nápoje. Myslím, že se s vámi o některé recepty brzy podělím..:)I like to wash my hands using a scented soap quite often. Currently I am using the last piece of Honey I washed the kids by Lush (it lasts very long!), so an antibacterial gel in a travel size is a great thing for me! It doesn't smell that sweet as the home soap but it smells fresh and the feeling of clean hands is amazing. The pros are the smell, travel size and the price (about an euro). And one con is that it is kind of sticky for a while but it disappears in a minute.:)

Ráda si často myju ruce voňavým mýdlem. Momentálně mám ještě zbytek Honey I washed the kids od Lush (vydrží neskutečně dlouho!), takže antibakteriální gel v cestovním balení je pro mě skvělá vychytávka! Nevoní tak sladce, jako domácí medové mýdlo, ale naopak svěže a pocit čistých rukou po jeho použití je k nezaplacení. Z výhod tedy jmenuji vůni, cestovní velikost a taky cenu (asi 30 Kč). A nevýhodou možná to, že po použití chvilku jakoby lepí, za pár sekund se to vstřebá.:)


Recommended by Mia and Idontknowwhoelse seemed to me as a very favourite product here so I decided to give it a chance. Didnt try it yet, wearing my hair as a bun whole day, too lazy to brush..:D Do you know this product? Do you use it? Are you satisfied?:)

Doporučeno Miou a jánevímkýmještě se mi tenhle výrobek jevil dost obíbeným, tak jsem mu dala šanci. Ještě jsem jej nezkusila, dneska nosím celý den drdol, nechce se mi česat..:D Znáte, používáte, spokojeni?:)

  
This product is for hair but it is a czech brand only able to buy in Czech republic so it is useless to tell you more about it..

Tento produkt je české  výroby a rozhodla jsem se ho zkusit díky velmi pozitivním reakcím na různých diskuzích. Jedná se o vlasový aktivátor, který má zesílit vlásky, omezit třepení a měly by rychleji růst. Bohužel ale nemůžu objektivně posoudit, protože do něj ještě beru na vlasy ještě vitamíny Biosil a Panthenol, ale musím říct, že jsem s kadeřemi momentálně dost spokojená. Zdá se mi, že dost zhoustly a rychleji rostou. Jen už nevím, jestli je to zásluhou tady Capillanu. Moc mi nevyhovuje vůně, je to taková, hm, stará..?:D Ale zase mě stál 83 Kč, což je na 200ml ucházející.Another czech products, I am sorry..

Zase české výrobky, tentokrát přírodní značky Saloos. Už jsem je tady nejednou vychvalovala (další články v kategorii Products), tentokrát jsem koupila na vyzkoušení zase jen jiné esence. Každopádně hydrofilní odličovací olej, květinovou pleťovou vodu i bio regenerační obličejový olej jednoznačně doporučuju!Another thing is a cosmetic stuff too - a nail polish by Miss Sporty. I loved the lovely bright coral color so I am going to try a first nail polish by this brand. There is said something about quick dry so I will let you know.

Další kousek opět do kosmetiky a to lak na nehty od Miss Sporty. Nádherná zářivě korálová barvě mě okouzlila, takže od této značky zkusím první lak na nehty. Píšou tu něco o rychlém schnutí, tak dám pak vědět.


And I also bought a ticket to Helax open air party with DJ Atoine! Awww it was my dream to attend one of his parties! Cannot believe he will be so close for such a small amount of money! Anyone going there?:P

A taky jsem si vyzvedla lístek na Helax open air party s DJ Antoine! Aaach, to byl můj sen, být na jedné z jeho parties! Nemůžu tomu uvěřit, že bude tak blízko a za tak směšnou částku! Chystáte se tam někdo?:PThank you for many congratulations to the giveaways I won! And I must be raeally lucky as a day later I won one more!:D This lovely necklace at ivii-re.blogspot.com!:D 

Děkuji za gratulace k vyhráni těch giveaway! A asi mám vážně štěstí protože o den později jsem vyhrála jednu další!:D Tenhle krásný řetízek u ivii-re.blogspot.com!:DUmm and a day later - today - one more..:D This time I won this great key necklace at Martyn from blog sohappyicould-die.blogspot.com.

Hmm a o další den později - dnes - ještě jednu..:D Tentokrát u Martyna z blogu sohappyicould-die.blogspot.com tenhle skvělý klíček.


Umm, and my favourite breakfast these days! I discovered a real greek yoghurt is selling in a small shop nearby. It tastes like the one I sooo loved on Santorini island last summer! Usualy eat it with a croissant, yummy!:P

Mmm, a oblíbená snídaně posledních dnů! Objevila jsem, že v blízkém obchůdku prodávají pravý řecký jogurt. Chutná jako ten, co jsem si tak zamilovala na ostrově Santorini loni v létě! Obvykle si jej dávám s croissantem, mňam!:P

71 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.