queens.cz GIVEAWAY

19:37

UKONČENO


czech/slovak only


Ve spolupráci s českým e-shopem queens.cz pořádám soutěž o dárkovou poukázku v hodnotě 500 Kč k nákupu na www.queens.cz ale i v kamenných prodejnách Queens, které jsou v Praze, Brně, Ostravě a Žilině. Zúčastnit se mohou všichni s adresou v ČR nebo na Slovensku. A co pro to musíte udělat?

  1. být fanouškem Queens na Facebooku, stačí dát like tady:
  2. být fanouškem tohoto blogu na Facebooku, stačí dát like tady:
  3. napsat mi tady do komentářů, jakou máte zkušenost se stránkou queens.cz, popř. váš názor na tento e-shop
  4. připojit odkaz na produkt z www.queens.cz, který se vám líbí nebo byste na něj využili poukázku v případě výhry
  5. napsat e-mail, kde vás můžu kontaktovat v případě výhry

Do slosování budou zařazeni všichni a až u vylosovaného jedince překontrolujeme splnění všech podmínek a emailem vyžádáme jeho Facebook profil, kde zkontrolujeme, zda je a byl fanouškem obou Facebook stránek v době trvání giveaway. Soutěž je tedy pouze pro uživatele Facebooku, veřejným čtenářem tohoto blogu být nemusíte.:) Končíme 22.6.2011. Hodně štěstí!


Já osobně jsem s posledním nákupem maximálně spokojena. Vybrala jsem si baseballovou bundičku značky Urban Classic, mám ji třeba tady a z té jsem pořád nadšená! Stejně tak příjemná byla komunikace a rychlost zaslání. O zkušenosti z objednávky jsem se už podělila tady. Pokud se vám poukázka nehodí, jsem si jista, že by byla výborným dárkem pro někoho z vašich blízkých!:)

124 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.