Floral shorts n sheer shirt

18:02

equals the best combination ever! I don't deny it would look better if I had slimmer legs but I'm working on it!:D Partly first pics from the new camera and with the new lenses (you could see the very first shot on my facebook). The new Canon arrived safely, I'm wearing it around my neck in a few pics here so you can see how tiny it is, I have wanted something like this! But I do have it just for my personal shots, blog pics will be more from the current Canon 40D  which is actually my boyfriend's (click to see his first pic of him by myself using the new camera:D).


Květované šortky a průsvitná košile se rovná ta nejlepší kombinace vůbec! Nebudu říkat, že by nevypadala lépe, kdybych měla hubenější nohy, ale na tom se pracuje.:D První fotky částečně z nové zrcadlovky a s novými objektivy (ten úplně první cvak jste už mohli vidět na facebooku). Nový Canon v pořádku dorazil, na některých fotkách ho tu mám na krku, tak můžete vidět jak je pidi malinký, takový jsem chtěla! Ale mám ho spíš tak na cvakání věcí, fotky na blogu budou víc ze stávajícího Canonu 40D, který je teda spíš přítele (klikněte pro jeho první fotku focenou mnou novým foťákem:D).shorts/šortky - second hand, C&A, vintage, DIY
shirt/košile - second hand, vintage (už v aukci na e-shopu)
socks/ponožky - Asos
shoes/boty - London Rebel
clutch/psaníčko - vintage, mom's/mamči
ring/prsten - H&M
bracelets/náramky - Tally Weijl
sunglasses/brýle - local store/místní obchod
earrings/náušnice - od vanilky


A vy, co jste chtěli objednávat z forseti-fashion.cz, stihněte to do 4 dnů, ať využijete akce poštovného zdarma! Já můžu nákup jen doporučit, o zkušenosti jsem se podělila tady a nejkrásnější šaty z e-shopu mám na sobě tady.:) Já svou další objednávku rozhodně hodlám stihnout do 12.6.!

Přemýšlím nad...1., 2., 3. co myslíte? A co vy?:)

67 komentářů

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.